Sound Touch Lite - Fun Games

thumbnail
۷ سال به بالا
۵ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آموزش نام و ظاهر ابزار و حیوانات به همراه صدا و تلفظ انگلیسی

سال: 2018
  بررس برنامه: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از این برنامه نیاز به آموزش به خصوصی نداشته و تصاویر در اندازه‎ی مناسبی طراحی شده‎اند. بازی بخش جداگانه‎ای تحت عنوان منو ندارد و گزینه های مورد نیاز در همان صفحه‎ی اصلی قرار دارند. برای استفاده‎ی کودکان خردسال همراهی والدین توصیه می‎شود.
  این برنامه برای تمرین نام انگلیسی ابزار و حیوانات طراحی شده و در این بین به کودکان خردسال کمک می‎کند تا با آوای حیوانات و ابزار داخل خانه یا موسیقیایی نیز آشنا شوند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه مجموعه‎ای شش قسمتی از حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، پرندگان وحشی، وسایل نقلیه، ابزارآلات موسیقی و وسایل مربوط به خانه است. در هر بخش از این مجموعه دوازده تصویر کارتونی وجود دارد که با ضربه زدن بر روی هر کدام تصویر واقعی‎شان ظاهر می‎شود و به تلفظ انگلیسی و صدای هر کدام به گوش بسپارد. همه‎ی بخش های بازی در سه روز اول نصب به صورت رایگان در اختیار بازیکن خواهند بود اما پس از آن تنها بخش حیوانات اهلی و وسایل نقلیه قابل دسترس است و برای سایر بخش‌ها خرید درون برنامه وجود دارد. این برنامه به آشنایی بازیکن با حیوانات و پرندگان مختلف، سازهای موسیقی، وسایل نقلیه و وسایل مربوط به خانه کمک می‎کند و برای تقویت زبان انگلیسی موثر است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/10/22 نوشته شده و برمبنای نسخه iOS 4.12 است.

  کیفیت

  دوازده تصویر موجود در هر بخش طراحی کارتونی دارند اما هنگام ضربه بر رویشان برای شنیدن صدا و نام انگلیسی، تصویر واقعی به نمایش گذاشته می شود. در حین برنامه موسیقی پخش نمی‎شود و تنها صداگذاری‎های مربوط به آوای حیوانات و تلفظ انگلیسی به گوش می خورد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی دارای خرید درون برنامه‏‎ای است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۳.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۴.۱۲
  واحد پول رایگان
  ناشر SoundTouch Interactive LTD
  سال انتشار ۲۰۱۸