South Park: Phone Destroyer

بررس متن: پرستو رحیمی

16+

نبرد استراتژیک با استفاده از قهرمانان وی کارت‌ها در محیطی فانتزی

ناشر: Ubisoft سال انتشار: 2017

South Park: Phone Destroyer

16+

نبرد استراتژیک با استفاده از قهرمانان وی کارت‌ها در محیطی فانتزی

ناشر: Ubisoft

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
انتخاب صحیح از میان قهرمانان موجود با توجه به توانایی‌های آنها موجب ارتقای تفکر استراتژیک در نوجوانان می‌شود و عامل زمان در حین نبرد او را به تصمیم‎گیری صحیح در لحظه تشویق می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
شخصیت‌ها در هنگام نبرد از انواع سلاح‌ها مانند چاقو استفاده می‌کنند تصاویر زیادی از پخش شدن خون و از بین رفتن شخصیت‌ها و همچنین صداهایی همراه با درد وجود دارد. البته گرافیک بازی کارتونی است که از خشونت نمایش داده شده تا حدودی می‎کاهد.
گفتار نامناسب
از انواع کلمات و الفاظ زشت و جملات تهدیدآمیز در مکالمات میان حریفان استفاده می‌شود.
محتوای بزرگسالانه
تصاویری از قسمت‌های خصوصی بدن انسان در جهت تحقیر حریف نمایش داده می‌شود.
سهولت استفاده
سازوکار بازی بسیار ساده است و در قالب متنهای کوتاه راهنمایی اولیه انجام شده است.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی از نوع ترکیبی رقابتی و کارتی است. بازیکن، قهرمان موردنظر خود (در قالب تصاویر روی کارت) را انتخاب می‎کند و سپس نبرد با حریف به‌صورت خودبه‌خودی و بدون دخالت بازیکن آن آغاز می‌شود. قهرمانان دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند و استفاده درست از مهارت‌های آنان و در پیش گرفتن استراتژی مناسب عامل پیروزی نوجوان است. با برد بیشتر بازیکن تعداد بیشتری کارت کسب می‌کند و قوی‌تر می‌شود. در کنار تجربه بازی فردی، می‎توان در مقابل کاربران دیگری و به‌صورت آنلاین بازی را تجربه کرد. اگرچه گرافیک این بازی کارتونی است اما مملو از صحنه‌های خشن بوده و کلمات نامناسب در محتوای بازی استفاده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 4.1.1 در تاریخ 98/06/27 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی تصویرسازی فانتزی دارد و طراحی شخصیت‌ها نیز تا حدی کمدی است. موسیقی متن و صدای شخصیت‌ها با فضای خشن بازی هماهنگی دارد.

مصرف گرایی

از سکه‎ها برای خرید ظاهرهای متفاوت برای شخصیت، ارتقا دادن کارت‌های موجود و خرید کارت‌های جدید می‌تواند استفاده کرد و می‌تواند با پرداخت حداکثر 69.99$ نیز این امکانات را تهیه کرد.

حریم خصوصی

دسترسی به اینترنت برای این بازی ضروری است و همچنین بازی لینکی در فیس‌بوک و توییتر دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 95
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 4.1.1
واحد پول رایگان
ناشر Ubisoft
سال انتشار 2017