South Park: Phone Destroyer

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد استراتژیک با استفاده از قهرمانان وی کارت‌ها در محیطی فانتزی

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تصاویری از قسمت‌های خصوصی بدن انسان در جهت تحقیر حریف نمایش داده می‌شود.
  از انواع کلمات و الفاظ زشت و جملات تهدیدآمیز در مکالمات میان حریفان استفاده می‌شود.
  سازوکار بازی بسیار ساده است و در قالب متنهای کوتاه راهنمایی اولیه انجام شده است.
  انتخاب صحیح از میان قهرمانان موجود با توجه به توانایی‌های آنها موجب ارتقای تفکر استراتژیک در نوجوانان می‌شود و عامل زمان در حین نبرد او را به تصمیم‎گیری صحیح در لحظه تشویق می‎کند.
  شخصیت‌ها در هنگام نبرد از انواع سلاح‌ها مانند چاقو استفاده می‌کنند تصاویر زیادی از پخش شدن خون و از بین رفتن شخصیت‌ها و همچنین صداهایی همراه با درد وجود دارد. البته گرافیک بازی کارتونی است که از خشونت نمایش داده شده تا حدودی می‎کاهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از نوع ترکیبی رقابتی و کارتی است. بازیکن، قهرمان موردنظر خود (در قالب تصاویر روی کارت) را انتخاب می‎کند و سپس نبرد با حریف به‌صورت خودبه‌خودی و بدون دخالت بازیکن آن آغاز می‌شود. قهرمانان دارای ظاهر و قدرت متفاوتی‎اند و استفاده درست از مهارت‌های آنان و در پیش گرفتن استراتژی مناسب عامل پیروزی نوجوان است. با برد بیشتر بازیکن تعداد بیشتری کارت کسب می‌کند و قوی‌تر می‌شود. در کنار تجربه بازی فردی، می‎توان در مقابل کاربران دیگری و به‌صورت آنلاین بازی را تجربه کرد. اگرچه گرافیک این بازی کارتونی است اما مملو از صحنه‌های خشن بوده و کلمات نامناسب در محتوای بازی استفاده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی iOS 4.1.1 در تاریخ 98/06/27 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی تصویرسازی فانتزی دارد و طراحی شخصیت‌ها نیز تا حدی کمدی است. موسیقی متن و صدای شخصیت‌ها با فضای خشن بازی هماهنگی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  از سکه‎ها برای خرید ظاهرهای متفاوت برای شخصیت، ارتقا دادن کارت‌های موجود و خرید کارت‌های جدید می‌تواند استفاده کرد و می‌تواند با پرداخت حداکثر 69.99$ نیز این امکانات را تهیه کرد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی ضروری است و همچنین بازی لینکی در فیس‌بوک و توییتر دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Ubisoft
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان