Space Cat Evolution: Kitty collecting in galaxy

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

ادغام کردن گربه‌ها برای ساخت کهکشان گربه‌ای

ناشر: WAZZAPPS سال انتشار: 2017

Space Cat Evolution: Kitty collecting in galaxy

6+

ادغام کردن گربه‌ها برای ساخت کهکشان گربه‌ای

ناشر: WAZZAPPS

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
هیچ‌گونه چالش یا پیچیدگی در جریان و سازوکار این بازی دیده نمی‌شود. بازیکن با انتخاب گربه‌های یکسان و ادغام آن‎ها گربه‎ی جدیدی تولید کرده و مراحل را پیش می‌برد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی ساده و سرگرم‎کننده از نوع Idle است. داستان آن‎جایی آغاز می‎شود که گربه‌ها جهت انجام تحقیقاتی به سیارات دیگر فرستاده می‎شوند تا تولید مثل کنند و تکامل یابند. بازیکن وارد صحنه‎ی اصلی، صفحه‎ای ساده با تصویر پس‌زمینه‎ای از سیاره می‎شود. بعد از گذشت هر ده ثانیه سفینه‎ای کوچکی حامل یک گربه به سطح سیاره فرود می‌آید و بازیکن با کلیکی ساده گربه‌های یکسان را کنار هم قرار می‎دهد تا به گربه‎ای جدید ارتقا یابند. با کلیک روی گربه می‌توان امتیاز بیشتری کسب کرد و این امتیازات به شکل سکه ذخیره خواهند شد. بعد از هر چند ثانیه پوشه‌ای تحت عنوان مأموریت به بازیکن ارائه می‌شود تا با انجام آن سطح خود را ارتقا دهد. تعداد گربه‌ها به شکل تصاعدی افزایش می‌یابد و با هر ادغام جدید شکل تازه‌ای پیدا می‌کنند. گربه‌ها در ابتدا به شکل قورباغه‎اند و به‌مرور تبدیل به گربه‌های گاوی، پلنگی، اسکلتی و حتی هالوینی می‌شوند. برای ورود به هر سطح جدید یا به‌ اصطلاح بازی، سیاره‎ی جدید، باید تعداد مشخصی گربه جدید تولید کرد. جریان بازی ساده و یکنواخت است و به دلیل دنبال نکردن هدفی خاص و نداشتن چالش‌های هیجانی می‌تواند به‌ سرعت بازیکن را خسته و دل‌زده کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 2.3.12 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته ‌شده است.

کیفیت

این بازی دارای جذابیت‌های بصری بالایی بوده که از شکل فانتزی گربه‌ها و تنوع بسیار زیاد آن‎ها ناشی شده است. موسیقی فانتزی و کودکانه‌ای که با صدای میو میوی گربه‎ها همراه شده است هم‎سو و مناسب با فضای کارتونی بازی است. وجود جزئیات زیاد و قابل‌کنترل بودن سرعت رشد گربه‌ها تا حدی از یکنواخت شدن محتوای بازی جلوگیری می‌کند.

مصرف گرایی

در صورت اتصال به اینترنت پیشنهاد‌هایی برای کسب امتیاز بیشتر به بازیکن ارائه می‌شود که تنها با مشاهده‎ی تبلیغ قابل‌ استفاده‌اند.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 2.3.12
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر WAZZAPPS
سال انتشار 2017