Special Forces Group 2

بررس متن: پرستو رحیمی

18+

نبرد گروهی با حریفان با استفاده از انواع سلاح‎ها در محیط‎ها‎یی جنگی

ناشر: ForgeGames سال انتشار: 2018

Special Forces Group 2

18+

نبرد گروهی با حریفان با استفاده از انواع سلاح‎ها در محیط‎ها‎یی جنگی

ناشر: ForgeGames

سال انتشار: 2018

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن با توجه به مهارت تفکر استراتژیک خود بازی را پیش می‌برد. او با قرار گرفتن در گروه و محافظت از اعضای آن کار گروهی را تمرین می‎کند. همچنین اتخاذ تصمیم مناسب در شرایط حساس مانند استفاده از نارنجک در صورت محاصره شدن توسط دشمن، بازیکن را به تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازی بر مبنای نبرد با دشمنان تهیه شده است و صحنه‎های بسیاری از درگیری میان شخصیت‎ها با تفنگ و چاقو، انفجار بمب، برخورد تیر تفنگ‎ها در سر شخصیت‎ها توسط تک تیر‎انداز‎ها و همچنین پخش شدن خون شخصیت‎ها در آن وجود دارد.
گفتار نامناسب
در بازی امکان صحبت بین اعضای گروه وجود دارد که در برخی مواقع از کلمات زشت و توهین‎آمیز مانند احمق و ... استفاده می‌شود. در نام کاربری برخی از بازیکنان در بازی از کلمات نامناسب جنسی استفاده شده است.
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی با لمس دکمه‎های جهت‎نمای روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود اما واکنش سریع و در پیش گرفتن استراتژی مناسب نیازمند صرف زمان بیشتر در بازی است. بازیکنان تازه‎کار در ابتدا می‎توانند با فعال کردن حالت تیراندازی خودکار بازی را ساده‎تر انجام دهند.
آنچه والدین باید بدانند

بازی که نسخه‎ی دوم از مجموعه‎ای به همین نام است ساختاری بسیار مشابه به بازی Counter Strike دارد. بازی از زاویه‎ی دید اول شخص اجرا شده است و اساس آن مبارزات گروهی با دشمنان توسط سلاح‎های گوناگون است. بازی در حالت‎هایی متفاوتی مانند کلاسیک، زامبی، چاقو، پرچم، بمب و همچنین در نقشه های مختلفی مثل صحرا و زمستان انجام می‎شود. بازیکن با بهره بردن از تفکر استراتژیک و سرعت عمل بالای خود در مسیر نقشه پیش می‎رود و دشمنان را از بین می‎برد. علاوه بر تجربه‎ی بازی انفرادی بازیکن می‎تواند بازی را به صورت آنلاین و گروهی با دیگر کاربران یا توسط اتصال وای‎فای و ایجاد شبکه با دوستان خود نیز انجام دهد. تبلیغات بسیاری در متن بازی قرار دارد که برای حذف آن‎ها بازیکن مجبور به پرداخت پول است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 4.11 iOS در تاریخ 98/10/12 نوشته‎ شده ‎است.

کیفیت

بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است استفاده از محیط‎ها و سلاح‎های متفاوت و همچنین طراحی حالت‎های متنوع باعث جلوگیری از یکنواختی بازی شده است. صدای پای شخصیت‎ها، تیر‎اندازی و انفجار موجب مهیج شدن فضای بازی می‎شود.

مصرف گرایی

بازیکن می‎تواند از امتیازات به دست آمده در بازی برای خرید تجهیزات جنگی و رنگ‎های متفاوت اسلحه‎ها برای شخصیت خود استفاده کند اما با پرداخت مبالغ مختلف پول نیز می‎تواند آن‎ها را در اختیار داشته باشد. تبلیغاتی نیز روی صفحه‎ی بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 4.99 $ لازم است.

حریم خصوصی

بازیکن می‎تواند در ابتدا آدرس ایمیل خود را در بازی قرار دهد و با نام کاربری خود وارد نبرد‎های گروهی شود. دسترسی به اینترنت برای انجام بخش‎های آنلاین بازی لازم است و همچنین لینکی با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 4.11
حداقل نیازمندی iOS 12.0 یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر ForgeGames
سال انتشار 2018