Special Forces Group 2

thumbnail
۱۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد گروهی با حریفان با استفاده از انواع سلاح‎ها در محیط‎ها‎یی جنگی

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بازی امکان صحبت بین اعضای گروه وجود دارد که در برخی مواقع از کلمات زشت و توهین‎آمیز مانند احمق و ... استفاده می‌شود. در نام کاربری برخی از بازیکنان در بازی از کلمات نامناسب جنسی استفاده شده است.
  بازی با لمس دکمه‎های جهت‎نمای روی صفحه‎ی بازی انجام می‎شود اما واکنش سریع و در پیش گرفتن استراتژی مناسب نیازمند صرف زمان بیشتر در بازی است. بازیکنان تازه‎کار در ابتدا می‎توانند با فعال کردن حالت تیراندازی خودکار بازی را ساده‎تر انجام دهند.
  بازیکن با توجه به مهارت تفکر استراتژیک خود بازی را پیش می‌برد. او با قرار گرفتن در گروه و محافظت از اعضای آن کار گروهی را تمرین می‎کند. همچنین اتخاذ تصمیم مناسب در شرایط حساس مانند استفاده از نارنجک در صورت محاصره شدن توسط دشمن، بازیکن را به تصمیم‎گیری در لحظه تشویق می‎کند.
  بازی بر مبنای نبرد با دشمنان تهیه شده است و صحنه‎های بسیاری از درگیری میان شخصیت‎ها با تفنگ و چاقو، انفجار بمب، برخورد تیر تفنگ‎ها در سر شخصیت‎ها توسط تک تیر‎انداز‎ها و همچنین پخش شدن خون شخصیت‎ها در آن وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی که نسخه‎ی دوم از مجموعه‎ای به همین نام است ساختاری بسیار مشابه به بازی Counter Strike دارد. بازی از زاویه‎ی دید اول شخص اجرا شده است و اساس آن مبارزات گروهی با دشمنان توسط سلاح‎های گوناگون است. بازی در حالت‎هایی متفاوتی مانند کلاسیک، زامبی، چاقو، پرچم، بمب و همچنین در نقشه های مختلفی مثل صحرا و زمستان انجام می‎شود. بازیکن با بهره بردن از تفکر استراتژیک و سرعت عمل بالای خود در مسیر نقشه پیش می‎رود و دشمنان را از بین می‎برد. علاوه بر تجربه‎ی بازی انفرادی بازیکن می‎تواند بازی را به صورت آنلاین و گروهی با دیگر کاربران یا توسط اتصال وای‎فای و ایجاد شبکه با دوستان خود نیز انجام دهد. تبلیغات بسیاری در متن بازی قرار دارد که برای حذف آن‎ها بازیکن مجبور به پرداخت پول است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 4.11 iOS در تاریخ 98/10/12 نوشته‎ شده ‎است.

  کیفیت

  بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار است استفاده از محیط‎ها و سلاح‎های متفاوت و همچنین طراحی حالت‎های متنوع باعث جلوگیری از یکنواختی بازی شده است. صدای پای شخصیت‎ها، تیر‎اندازی و انفجار موجب مهیج شدن فضای بازی می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن می‎تواند از امتیازات به دست آمده در بازی برای خرید تجهیزات جنگی و رنگ‎های متفاوت اسلحه‎ها برای شخصیت خود استفاده کند اما با پرداخت مبالغ مختلف پول نیز می‎تواند آن‎ها را در اختیار داشته باشد. تبلیغاتی نیز روی صفحه‎ی بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 4.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازیکن می‎تواند در ابتدا آدرس ایمیل خود را در بازی قرار دهد و با نام کاربری خود وارد نبرد‎های گروهی شود. دسترسی به اینترنت برای انجام بخش‎های آنلاین بازی لازم است و همچنین لینکی با نام این بازی در فیس‎بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۴.۱۱
  واحد پول رایگان
  ناشر ForgeGames
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان