Special Ops: FPS PvP War-

thumbnail
۱۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

شرکت در مبارزه‌ی تیراندازی برای از بین بردن دشمنان و زامبی‌ها

سال: 2018

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بخش آنلاین تمام اعضای گروه‌ها می‌‌‌توانند با یکدیگر گفتگو کنند که در این حالت امکان رد و بدل شدن هر صحبتی بین آن‌ها وجود دارد.
  بازیکن چند دکمه برای نشانه گرفتن، حرکت دادن و تغییر زاویه‌ی دید و همچنین پر کردن خشاب اسلحه و تعویض نوع اسلحه در اختیار دارد که در شروع بازی توضیحی از نحوه‌ی استفاده از آن‌ها داده می‌‌‌شود. او باید در محیط‌های متفاوت دشمنان را پیدا کرده و با نشانه‌گیری روی هر فرد باعث شلیک شدن خودکار اسلحه‌ها شود تا بتواند آن‌ها را از بین ببرد. این کار به سادگی انجام می‌‌‌‌‌شود اما محیط‌های طراحی‌شده برای هر مرحله، به خصوص در مراحل آفلاین، بسیار وسیع است و هیچ راهنمایی یا نقشه‌ای برای راهنمایی بازیکن وجود ندارد و این موضوع باعث می‌شود تا بازیکن در محیط گم شود.
  این بازی به تمرکز و سرعت عمل نیازمند است چرا که هیجان بسیار زیادی در آن جریان دارد. بازیکن باید در این محیط هیجانی تمرکز خود را حفظ کند به خوبی پشت دیوارها پنهان شود و با سرعت عمل زیادی به سمت دشمن شلیک ‌‌‌کند.
  در شروع، بازیکن نام کاربری برای خود انتخاب می‌‌‌کند و پرچم کشوری که دوست دارد در نقش رزمنده‌ی آن بازی را انجام دهد را انتخاب می‌‌‌کند که پرچم کشورمان ایران نیز در بین این پرچم‌ها وجود دارد.
  بازی فضای بسیار هیجانی و خشنی دارد. دشمنانی که شبیه به اسکلت و موجودات انتزاعی هستند چهره‌ی بسیار ترسناکی دارند آن‌ها با صداهایی شبیه به زامبی به بازیکن حمله‌ور می‌‌‌شوند و با هر ضربه‌ای که به او وارد می‌‌‌‌‌کنند صفحه کاملاً خونی می‌‌‌‌شود. هنگامی که بازیکن به دشمنان شلیک می‌کند آن‌ها دچار خون‌ریزی شدید می‌‌‌شوند تا از بین بروند. از هر طرف صدای شلیک اسلحه شنیده می‌‌‌شود موسیقی بسیار هیجانی هم در پس‌زمینه قرار گرفته است. پس از زخمی‌‌‌شدن هر شخصیت نیز صدای درد کشیدن او شنیده می‌‌‌‌‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی هیجانی در سبک بازی‌های مبارزه‌ای و تیر‌‌اندازی است. بازیکن در نقش یک قهرمان مسلح در یک شهر باستانی پیشروی می‌‌‌کند محیط شهر بسیار بزرگ و وسیع است و در آن ساختمان‌هایی شبیه اهرام مصر و خانه‌های چینی قدیمی‌‌ دیده می‌شوند. بازیکن از دید قهرمان به صحنه نگاه می‌‌‌کند و با دکمه‌های در اختیارش او را هدایت می‌‌‌کند. بازیکن از درهای مختلف وارد می‌‌‌شود و تمام محیط را جستجو می‌‌‌کند اما بعد از گذشتن مدت زمان کوتاهی گروه زیادی اسکلت و موجودات انتزاعی با چهره‌های وحشتناک به سمتش حمله‌ور می‌‌‌شوند. آن‌ها با پنجه‌های تیز، اسلحه، چاقو و تیرکمان به سمت بازیکن حمله و او را زخمی ‌‌‌می‌‌‌کنند. بازیکن چند نوع اسلحه در اختیار دارد که به مرور پیشرفته‌تر می‌‌‌شوند و انواع جدیدی نیز در اختیارش قرار خواهد گرفت او باید با سرعت عمل و تمرکز به سمت دشمنان نشانه‌گیری کند تا اسلحه‌ها به صورت خودکار شلیک شوند. هر مرحله تا جایی ادامه پیدا می‌‌‌کند که قهرمان تمام محیط و فضاهای مربوط به آن را جستجو کرده و هیچ دشمنی در اطراف باقی نماند این بازی به دو حالت آنلاین و آفلاین قابل اجرا است که در حالت آفلاین بازیکن به صورت تک قهرمان در مراحل حضور دارد اما در حال آنلاین اتحادهای پنج نفره با دوستان تشکیل می‌‌‌شود و بازیکنان به صورت گروهی با کاربران واقعی مبارزه می‌‌‌کنند. در این حالت اسکلت و موجودات انتزاعی وجود ندارد و هر گروه باید افراد گروه مقابل را از بین ببرد تا برنده‌ی مسابقه باشد. مبارزات در هر دو حالت آنلاین و آفلاین هیجان زیادی دارند و خون‌ریزی و خشونت بسیاری در آن‌ها وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‌‌‌‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۹۶ Android در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۴ نوشته شده است.

  کیفیت

  صحنه‌های مبارزه متنوع هستند و هر یک جزئیات بسیار زیادی دارند. افکت‌های صوتی به کار رفته در مراحل به هیجانی شدن بازی کمک زیادی کرده است چرا که صدای دشمنان، صدای شلیک گلوله‌ها، صدای درد کشیدن بعد از جراحت شخصیت‌ها شنیده می‌شود و همچنین موسیقی بسیار هیجان‌انگیزی که در پس‌زمینه وجود دارد کیفیت و وضوح زیادی دارد. حرکت قهرمان بسیار روان است و کنترل کردن آن بدون هیچ مشکل و به سادگی انجام می‌‌‌شود اما در صورتی که بازیکن در محیط گم شود و در انتخاب مسیر اشتباه کند بازی قفل می‌‌‌شود و باید آن را مجدد و از ابتدا آغاز کرد. در حالت آنلاین، محیط‌‌های متفاوتی مانند خانه‌های مدرن، فضا‌های ساحلی، انبارها و خانه‌های مختلف وجود دارند که بازیکن می‌تواند با توجه به سلیقه‌اش محلی را برای مبارزات انتخاب کند تمام مکان‌ها علاوه بر تنوع طراحی بسیار با کیفیت و زیبایی هم دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  در بخش فروشگاه بازی موارد متعددی مثل اسلحه و پوشش رزمی ‌‌‌برای خرید درون برنامه‌ای قرار گرفته است علاوه بر این تبلیغاتی نیز در فهرست بازی نمایش داده می‌‌‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بخش از بازی به صورت آنلاین اجرا می‌‌‌شود. بازیکنان می‌‌‌توانند از بازی خود فیلم گرفته و آن را به وسیله‌ی لینکی که در فهرست قرار دارد در یوتیوب به اشتراک بگذارد. بازی درخواست دسترسی به موقعیت مکانی بازیکن را می‌‌‌دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر بازارچه
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان