Spirit of the Ancient Forest: Hidden Object

بررس متن: پریا کنکاشور

8+

جست‎وجو برای یافتن اشیای هم‎شکل و مشابه در انبارهای شلوغ

ناشر: Icestone سال انتشار: 2017

Spirit of the Ancient Forest: Hidden Object

8+

جست‎وجو برای یافتن اشیای هم‎شکل و مشابه در انبارهای شلوغ

ناشر: Icestone

سال انتشار: 2017

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن باید در محیط‌های شلوغ و به‌ هم ریخته به دنبال اشیای گم شده‌ای باشد که پیدا کردن آن‎ها نیاز به تمرکز و دقت دارد. این ویژگی باعث افزایش دقت در بازیکن خواهد شد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن به سادگی می‎تواند نحوه‎ی اجرا این بازی را درک کند. او در هر مرحله باید اشیای گم‎شده‌ای که بازی از او درخواست می‎کند را در محیط‌ها‌ی شلوغ و نامرتب پیدا کند. برای سهولت بیشتر در انجام این کار دکمه‎ی راهنمایی در صفحه‎ی اصلی قرار داده شده و ساختار کلی بازی نیز در شروع به طور کامل توضیح داده می‎شود.
آنچه والدین باید بدانند

داستان بازی مربوط به ماجراجویی دختری به نام سارا است که برای نجات درختی کهنسال به جنگل می‌رود. در حقیقت محتوای بازی‌ها ارتباط چندانی با موضوع داستانی ندارد. بازیکنان در هر مرحله در محیطی شلوغ و نامرتب قرار می‌گیرند که وسایل زیاد و مختلفی در آن روی‌ هم انباشته‌ شده‌اند. بازیکنان باید اشیای مشابه به هم را در محیط شلوغ پیدا کنند. محوریت کلی تمام مراحل به همین شکل است اما تفاوت‌هایی در هر مرحله به چشم می‌خورد، به‌طور مثال در یک مرحله از هر شئ دو عدد وجود دارد اما در بعضی مراحل از هر شئ سه عدد وجود خواهد داشت یا در بعضی از مراحل یکی از وسیله‌ها رنگی و مشابه آن سیاه‌وسفید است. در هنگام گذر از هر مرحله دیالوگ‌هایی از سارا به بازیکن گفته می‌شود که او را راهنمایی کنند و اطلاعاتی در مورد ماجراجویی خود به بازیکنان می‌دهد. این جملات به زبان انگلیسی نوشته می‌شوند اما نخواندنشان هیچ تأثیری در جریان بازی ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.0.12 Android در تاریخ ۹۸/0۹/0۹ نوشته‌ شده است.

کیفیت

این بازی دارای تصاویر زیبا و نقاشی‌هایی با کیفیت گرافیکی بالا است. در طی بازی داستانی بی‌ارتباط با محتوای بازی بیان می‎شود. صحنه و چالش یکنواختی که در هر مرحله تکرار می‌شود، همین‎طور اشیای یافتنی ثابت فرایند خسته‎کننده‎ای ایجاد می‎کند.

مصرف گرایی

در بین بازی تبلیغاتی نمایش داده می‌شود که در صورت تمایل با استفاده از خرید درون برنامه‌ای می‌توان آن را حذف کرد.

حریم خصوصی

بازی درخواست دسترسی به محتوای عکس‌ها، پوشه‌ها و همچنین رسانه‌های دستگاه هوشمند بازیکن را می‎کند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 134
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.12
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Icestone
سال انتشار 2017