Splashy!

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت توپ در مسیر برای کسب امتیاز

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کنترل بازی حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد و تنها با ضربه زدن با انگشت بر صفحه‌ی بازی انجام می‌شود. در برخی مراحل به دست آوردن تمامی امتیازات به علت پیچیده‎تر بودن مسیر، اندکی چالش برانگیز است.
  تلاش برای جلوگیری از افتادن توپ در جریان بازی موجب انتقال هیجان مضاعف به بازیکنان می‌شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در سبک بازی‎های idle است که در آن بازیکن سعی می‌کند با ضربه زدن مداوم با انگشت بر صفحه بازی توپی را در مسیر بازی هدایت کند و امتیازهای هر مرحله را به دست آورد. عدم کنترل مناسب توپ جهت باقی ماندن در مسیر بازی، موجب باخت بازیکن و شروع مرحله از ابتدا می‌شود. چالش‎های متفاوتی مانند به دست آوردن تمامی الماس‎ها یا کسب مقدار مشخصی امتیاز نیز در بازی وجود دارد. بازی هیچ هدف آموزشی‌ای ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته ‌شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی1.4.11 iOS در تاریخ 98/12/3‎شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی مینیمال و با رنگ‎های ملایمی تصویر سازی شده ‎است. پس از هر مرحله تصویر پشت‎ زمینه‌ی بازی تغییر می‎کند که موجب مهیج شدن محیط بازی شده ‎است. صدایی مانند برخورد توپ پینگ‎پونگ بر میز در جریان بازی شنیده می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  فیلم‎های تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۱۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان