SpongeBob: Krusty Cook-Off

بررس متن: پریا کنکاشور

6+

کمک به باب اسفنجی برای اداره یک رستوران تابستانی

ناشر: Tilting Point سال انتشار: 2020

SpongeBob: Krusty Cook-Off

6+

کمک به باب اسفنجی برای اداره یک رستوران تابستانی

ناشر: Tilting Point

سال انتشار: 2020

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
علاوه بر چالش سرعت عمل که چالش اصلی بازی محسوب می‎شود، بازیکن باید نیازهای مشتریان را پیش‎بینی کند و مطابق با آن خریدها را انجام دهد. او در برخی از مراحل بازی نیاز به تمرکز زیادی نیز خواهد داشت چرا که باید در زمان کوتاهی سفارشات متعددی را آماده کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با ورود به بازی گفت‎وگویی بین باب و دوستانش شکل می‎گیرد که در آن داستان کلی بازی گفته می‎شود. روش پخت هر غذا به صورت تصویری آموزش داده می‎شود. بازیکن با لمس هر ماده غذایی و قرار دادن آن روی اجاق گاز آن را پخته و با قرار دادن تزئیناتی غذا را آماده و سرو می‎کند.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی سرگرم‎کننده تمامی شخصیت‌های انیمیشن معروف باب اسفنجی وجود دارند و بازیکن در نقش باب اسفنجی بازی را انجام می‎دهد. باب مدیریت یک رستوران دریایی را بر عهده دارد. هر مشتری زمان مشخص و محدودی برای انتظار دارد و باب باید به سرعت و قبل از تمام شدن این زمان سفارشات را آماده کرده و آن‎ها را به مشتریان تحویل دهد. مسئولیت تهیه‎ی مواد اولیه، پخت، تزئین و سرو سفارشات نیز با باب است. رستوران در مراحل ابتدایی فقط صبحانه سرو می‎کند اما با پیشروی در مراحل و کسب امتیاز موارد زیادی به منوی رستوران اضافه می‎شود. باب باید با استفاده از امتیازات به‎دست‎آمده وسایل موجود در آشپزخانه را ارتقا دهد یا وسایل جدیدی به رستوران اضافه کند و همچنین می‎تواند شکل و چیدمان رستوران را مطابق با سلیقه‎ی خود تغییر دهد. چالش اصلی انجام بازی سرعت زیاد آن است و همچنین انجام مراحل به دلیل تنوع سفارشات نیاز به تمرکز هم دارد. شخصیت‌های کارتونی بازی با یکدیگر گفت‎وگو می‎کنند و همچنین مشتریان رفتارهای جالبی دارند که فضای بازی را برای کودکان علاقه‎مند به مجموعه انیمیشن‎های باب اسفنجی جذاب کرده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی ۱.۰.۱۸ Android در تاریخ ۹۹/۳/۲۷ نوشته شده است.

کیفیت

کیفیت تصاویر و نقاشی‌ها سطح بسیار خوبی دارند و به شکل زیبا و چشم نوازی تصویر‎سازی شده‎اند. بازی به شکل قسمت‌های مختلف کارتونی طراحی شده است که علاوه بر بازی به روایت داستان نیز می‎پردازد. امکانات بسیار متنوعی برای استفاده در اختیار بازیکن قرار دارد که می‎تواند فضا را متناسب با سلیقه خود تغییر دهد. وجود شخصیت‌های اصلی کارتون و برقراری مکالمه بین آن‎ها لحظات جذابی را در بازی ایجاد کرده است. موسیقی کارتونی و شاد پس‎زمینه نیز فضای بازی را شیرین و گیرا می‎کند.

مصرف گرایی

در این بازی تبلیغاتی نمایش داده می‎شود و برای استفاده از برخی از ابزارها، تزئینات و وسایل آشپزخانه می‎توان خریدهای درون‌ برنامه‌ای به ارزش ۳ تا ۳۸۵ درهم امارات انجام داد.

حریم خصوصی

در ابتدای ورود از بازیکن درخواست می‎شود تا با قوانین و مقررات حریم خصوصی بازی موافقت کند همچنین درخواستی مبنی بر دسترسی به حساب کاربری گوگل بازیکن فرستاده می‎شود. ورود به بازی با حساب فیس‎بوک امتیازات ویژه برای بازیکنان در بر خواهد داشت. بارگذاری مراحل نیاز به اتصال به اینترنت خواهند داشت.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 139
نسخه تست شده روی اندروید 1.0.18
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۱ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS 13.0 و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Tilting Point
سال انتشار 2020
اقتباس کارتون باب اسفنجی