Squishy Hoops

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

زنده ماندن جوجه در حین حرکت از بین حلقه‎های متحرک

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای شناسایی اولیه صفحه نیاز به حرکت صفحه در چهار جهت اصلی بوده و بعد از آن با انتخاب تصویر پشتی بازی با هر بار ضربه زدن، جوجه به بالا پرش می‎کند. برد در بازی نیازمند تمرکز بوده و هیچ مهارتی را نمی‎طلبد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی با استفاده از موقعیت مکانی واقعی، بستر انجام بازی فراهم می‎گردد و ساختار بازی با تصویر زنده در پشت زمینه عملی می‎شود. در این بازی از دوربین پشتی دستگاه استفاده می‎شود تا با حرکت دست تصویر پشت صفحه جابه‎جا شود. حلقه‎های مجازی بزرگ و کوچک می‎شوند تا درنهایت جوجه کوچک در بین این حلقه‎های نابود شود. لازمه شروع بازی مرتبط شدن دوربین دستگاه با بازی بوده و بازیکن در صورت عدم دسترسی نمی‎تواند بازی را انجام دهد. شخصیت‎های بازی با ستاره‎های کسب‌شده قابل تعویض هستند و امکان خرید ستاره در داخل بازی نیز وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.0 iOS در تاریخ 96/10/06 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  رویکرد خاص این بازی در استفاده از فضای واقعی محیط برای بسترسازی بازی، از ویژگی‎های برجسته این برنامه به شمار می‎آید. الزام دسترسی داشتن به دوربین از مشکلات این بازی است و برای افرادی که در محیط عموم هستند یا دوربین دستگاهشان مشکل دارد دشواری می‎سازد. گرافیک بازی به‌صورت سه‌بعدی بوده و رنگ حلقه‎ها و شخصیت‎های بازی متنوع است. موسیقی متن بازی شاد و یکنواخت است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازی دارای تبلیغات ناگهانی بوده که بعد از اتمام بازی نمایان می‎شود و با پرداخت 0.99 دلار قابل‌حذف است. برای افزایش ستاره‎های می‎توان از بسته‎های 1.99 تا 3.99 دلار استفاده کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Piotr Buczkowski
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان