Stack Colors!

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت و جمع کردن قطعات رنگی برای کسب امتیاز

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک بازی ساده و آشنایی با سازوکار آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد. بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی حرکت شخصیت را برای قرار گرفتن در مسیر قطعات رنگی کنترل می‎کند. موانعی در برخی مراحل قرار دارد که عبور از هر یک به تمرکز بیشتر بازیکن نیاز دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف از بازی جمع کردن قطعات رنگی در مسیرهای متفاوت هر مرحله و کسب امتیاز است. شخصیت به صورت خود‎کار حرکت می‎کند و بازیکن تنها با تغییر جهت حرکت آن به سمت چپ یا راست، قطعاتی رنگی مسیر را با توجه به رنگ خواسته شده در بازی جمع می‎کند. هرچه تعداد قطعات جمع شده در هر مرحله بیشتر باشد امتیاز بالاتری را برای بازیکن به ارمغان خواهد آورد. اگرچه بازی هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته شده است اما قرار گرفتن شخصیت در مسیر قطعات رنگی مورد نظر به رعایت زمان‎بندی مناسب از طرف بازیکن و مهارت تشخیص رنگ او نیاز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.7.1 iOS در تاریخ 99/04/10 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  محیط پس‎زمینه‎ی بازی تغییر می‎کند اما طراحی بسیار ساده‎ای دارد و تمرکز اصلی طراحی بازی بر تصویر‎سازی مسیر، قطعات رنگی و موانع است. صداگذاری بازی شامل صدای قرار گرفتن قطعات روی یکدیگر و صدای سکه‎های کسب‎شده در انتهای هر مرحله است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد که برای حذف آن‎ها پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۷.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان