Stack Jump

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت و پرش از موانع برای کسب امتیاز

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی کنترل خوبی دارد و آشنایی با سازوکار آن حتی برای بازیکنان تازه‎کار نیاز به زمان زیادی ندارد. عامل نمایش دادن امتیاز به‌ دست‌ آمده در پایان هر مرحله بازیکن را به‌صرف زمان بیشتر در بازی جهت بهبود رکورد خود تشویق می‌کند.
  ممانعت از سقوط و کسب امتیاز بالاتر موجب ایجاد هیجان مضاعف در کودک می‌شود. یکی از شخصیت‌های بازی خون‌آشام و یکی از تصاویر پس زمینه نیز قبرستانی با محیطی دارای شبح است که اگرچه با گرافیک کارتونی طراحی‌شده‌اند اما می‌تواند موجب ترس برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  در این بازی موانعی از سمت چپ و راست به سمت شخصیت در حال حرکت‎اند که کودک با رعایت زمان‌بندی صحیح و ضربه زدن با انگشت‌ بر روی صفحه بازی موجب جهش شخصیت خود از موانع و جمع شدن آنها بر روی یکدیگر می‌شود. هر چه شخصیت با موانع روی‌ هم جمع شده بیشتر صعود کند، امتیاز بالاتری را کسب می‌کند و در صورت سقوط مرحله از ابتدا آغاز می‌شود. شخصیت‌ها و تم‌های متفاوتی در بازی وجود دارد که بازیکن بر اساس امتیازات به دست آورده می‌تواند آنها را از حالت قفل خارج کند. چهار چالش متفاوت زیر آب، سرعت زیاد، پرش‌های کامل و آتش‌بازی نیز وجود دارد که موانع مختلفی در این بخش‎ها به حالت عادی اضافه می‌شود. هر چالش شامل 12 سطح است که سطح دشواری آنها به‌صورت تصاعدی افزایش می‌یابد. اگرچه بازی هدف آموزشی ندارد و تنها برای سرگرمی ساخته‌شده است اما انجام آن نیاز به تمرکز بالای بازیکن دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برم بنای نسخه‎ی 1.4.8 iOS در تاریخ 98/10/05 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  محیط پس‌زمینه از تنوع بالایی برخوردار است که با تغییر هر کدام تمام جزئیات حتی ظاهر موانع نیز تغییر می‌کنند. شخصیت‌های بازی متنوع و هماهنگ با محیط‌های پس‌زمینه طراحی‌شده‌اند (به‌طور مثال شخصیت فیل به همراه پس‌زمینه سیرک). موسیقی بازی مهیج است که قابلیت قطع آن در بخش تنظیمات بازی وجود دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در جریان بازی وجود دارد که برای حذف آنها پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس‌بوک دارد که بازیکن می‌تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۴.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر VOODOO
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان