Standoff 2

thumbnail
۱۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تجربه‌ای اکشن و تیراندازی با سطح کیفی مثال‌زدنی و نقشه‌ها و حالت‌های متنوع

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  امکان گفتگوی متنی بین کاربران وجود دارد که ممکن است در آن هر کلمه یا محتوایی وجود داشته باشد.
  تیراندازی و هدایت شخصیت با لمس صفحه‌ی بازی انجام می‌شود و با توجه به زیاد بودن حجم بازی اما در حرکت شخصیت‌ها و تصاویر خطایی وجود ندارد با این وجود بازی آنلاین است و ممکن است بسته به سرعت اینترنت مصرفی بازیکن، وقفه‌های کوتاهی در جریان آن دیده شود برای حل این موضوع بازی سرورهای مختلفی دارد که میزان شلوغی آن‌ها با تغییر رنگشان مشخص می‌شود و بازیکن می‌تواند سرورهایی را انتخاب کند که خلوت‌تر باشند.
  پیروزی در بازی به استراتژی نیاز دارد بازیکن باید در نقشه‌های متفاوت بازی پیش برود و بهترین مکان را برای استتار یا حمله پیدا کند همچنین باید منتظر فرصت مناسب باشد تا حریفان را غافلگیر کند و به سمت آن‌ها شلیک کند.
  نقشه‌ها و حالت‌های بازی متنوع هستند اما هدف تمامی آن‌ها از بین بردن حریفان است. خون‌، جراحت، از بین رفتن، آتش‌سوزی و انفجار اجزای جدانشدنی این بازی هستند به خصوص که طراحی بسیار خوب باعث شده است تا این تصاویر واقعی به نظر برسند. انواع سلاح‌های سرد و گرم در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد تا به‌وسیله‌ی آن‌ها افراد دیگر را از بین ببرد. با هر کشته شدن خون زیادی ریخته می‌شود و بدن بی‌جان فرد روی زمین می‌افتد انفجارها هم مهیب هستند و صدای زیادی دارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  برنامه موبایلی Standoff 2 عنوانی در سبک هیجانی و شوتر است و نسخه‌ی دوم از مجموعه‌ای به همین نام است. بازی تیراندازی اول شخص است و از نظر ساختاری شباهت زیادی به بازی counter strike دارد. بازیکن می‌تواند بازی را در مکان‌های متفاوتی انجام دهد و حتی به عنوان عضوی از یک گروه تروریستی ایفای نقش کند. او باید استراتژی و سرعت عمل مناسبی داشته باشد تا بتواند اعضای گروه مقابل را از بین ببرد و خودش هر چه بیشتر زنده بماند. بازی آنلاین است و حالت چند نفره هم دارد بنابراین همکاری مؤثر با اعضای گروه هم یکی دیگر از عواملی است که باعث پیروزی بازیکن می‌شود. در گروه‌ها برای در پیش گرفتن استراتژی مناسب امکان گفتگوی متنی هم وجود دارد که گاهی کلمات نامناسبی دارند. بازی خشن است و در آن انواع سلاح‌ها، جراحت و خون‌ریزی به صورت واقع‌گرایانه‌ای نشان داده می‌شوند تا هیجان بازی را بیشتر کنند. بازی کیفیت بسیار خوب و نقشه‌های متفاوتی دارد که به طور حتم برای علاقه‌مندان به این سبک از بازی‌ها جذاب خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‌ی 0.16.3iOS در تاریخ1400/06/07 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی خط داستانی ندارد و تنها در تیراندازی خلاصه شده است اما با این وجود نقشه‌ها و پس‌زمینه‌های متفاوت طراحی شده است تا جذابیت بازی از بین نرود. محتوای بازی شاید با بسیار از بازی های دیگر مشابه باشد اما کیفیت این بازی بسیار خوب است تا حدی که در نگاه اول مشابه بازی‌های کنسولی به نظر می‌رسد. از بین رفتن‌ها، اسلحه‌ها و به خصوص خون‌ریزی شخصیت‌ها واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند و هیجان زیادی را به بازیکن منتقل می‌کنند که البته هدف این دسته از بازی‌ها همین است. صداگذاری هم هماهنگ با اتفاقات بازی است و واضح و بدون مشکل شنیده می‌شود. با بیشتر شدن امتیازات می‌توان طرح‌های رنگی متفاوتی روی اسلحه قرار داد و آن را شخصی‌سازی کرد.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای سریع‌تر به دست اوردن سلاح‌ها می‌توان حداقل مبلغ 0.99$ پرداخت کرد و خرید درون برنامه‌ای انجام داد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی انلاین است و استفاده از آن نیاز به دسترسی به اینترنت دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴
  نسخه تست شده روی iOS ۰.۱۶.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر AXLEBOLT LTD
  سال انتشار ۲۰۲۰
  پلتفرم Android، iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی هیجانی
  مهارت سواد زبان خارجی
  ارز رایگان