Stick War: Legacy

بررس متن: پریا کنکاشور

12+

جنگ برای مبارزه با بدی‌ها و برقراری صلح

ناشر: Max Games Studios سال انتشار: 2019

Stick War: Legacy

12+

جنگ برای مبارزه با بدی‌ها و برقراری صلح

ناشر: Max Games Studios

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این بازی دارای فضای استراتژیک و تحلیلی است. بازیکن باید با تحلیل و پیش‌بینی نوع حمله‎ی دشمن استراتژی مناسبی در پیش بگیرد و نیروهای تهاجمی یا تدافعی خود را وارد صحنه‎ی جنگ کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
بازی محتوای جنگی دارد و در آن صداهایی از همهمه‎ی سربازان، رها شدن تیر از کمان، برخورد سلاح با سپرهای آهنین و شمشیرزنی شنیده می‌شود. سربازان در نبرد‎ها کشته می‌شوند که البته تصویر واضحی از آن‎ها دیده نمی‌شود. همچنین وجود زامبی در بخش چالش زنده ماندن هم می‌تواند برای کودکان دلهره‎آور باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی ساختار ساده‎ای دارد و درک و فراگیری نحوه‏‏‏‏‎ی انجام آن به راحتی برای بازیکنان امکان‎پذیر است. بازیکن برای مبارزه با حریف خود به سربازان مختلفی جهت حمله و دفاع نیاز دارد. برای در اختیار داشتن هر سرباز مقداری سکه لازم است که برای کسب آن بازیکن باید از معدن‎چیان استفاده کند. او می‎تواند در هر دقیقه تعداد محدودی معدن‌چی به صحنه‎ی بازی بفرستد تا با حاصل عملکرد آن‎ها سربازان بیشتری را به خدمت بگیرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی یک مبارزه‎ی استراتژیک است که شخصیت‌های آن را آدمک‌های ساده‌ای تشکیل داده‌اند. آدمک‌ها چهره‌پردازی خاصی ندارند و تنها با چند خط مستقیم و یک دایره به عنوان سر طراحی شده‎اند. سپاه بازیکن مدافعان دانش، صلح و فناوری‎‏های جدید هستند و برای گسترش این آرمان‌ها به کشورهای دیگر لشکرکشی می‌کنند. هر سپاه از افرادی با توانایی‎های مختلف مثل نیروهای مهاجم با پتک و تیروکمان، مدافعان با سپر و همچنین معدن‎چیانی که وظیفه‎ی کسب طلا و پول برای سپاه را دارند تشکیل شده است. بازیکن در نقش فرمانده باید با استفاده از مهارت تفکر استراتژیک گروه متعادلی از سربازان را ایجاد کند و دشمن را شکست دهد. حالت‎های دیگری نیز برای انجام بازی وجود دارد؛ به طور مثال بازیکن می‎تواند با ذخایر طلا و افراد زیادی وارد رقابت دوئلی ‌با حریفی فرضی شود یا با زامبی‌ها مبارزه کند. تمام حالت‎های بازی رقابتی و چالش‎بر‎انگیز هستند و تنها حالت نبرد با زامبی‎ها به‌ صورت رکوردشکنی انجام می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.11.130 Android در تاریخ ۹۸/0۸/0۸ نوشته شده است.

کیفیت

صداگذاری و موسیقی‌ متن مراحل بسیار هیجان‌آور و با‎کیفیت است اما صحنه‌های بازی بسیار ساده و بدون جزئیات طراحی شده‎اند. با هر بار به‎روز‎رسانی قابلیت‌های جدیدی مثل قابلیت یخ زدن دشمنان یا ایجاد هرج‌ومرج در جنگ به بازی اضافه می‌شود.

مصرف گرایی

برای کسب سکه‌های بیشتر می‌توان از دیدن تبلیغات استفاده کرد.

حریم خصوصی

بازی درخواست دسترسی به حساب گوگل بازیکن را می‌دهد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 80
نسخه تست شده روی اندروید 1.11.130
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Max Games Studios
سال انتشار 2019