Stirfry Stunts

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

آماده‎سازی غذای بیشتر در زمان محدود بدون از دست دادن مشتریان

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  سفارش‎های غذایی برای خرس قطب آورده می‎شود و بازیکن در زمان محدود سفارش هر مشتری را آماده می‎کند. آموزش کوتاهی به بازیکن در ابتدا داده می‎شود تا از نحوه آماده‎سازی غذاها آگاهی پیدا کند.
  برای موفقیت در بازی مدیریت زمان بسیار مهم است و سرعت آماده‎سازی هر ماده غذایی با دیگری متفاوت است. بازیکن باید در عین در نظر داشتن سرعت تحمل مشتریان به‌سرعت آماده شدن غذاها دقت کند و زمان محدود خود را بین هر سفارش تقسیم کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه کارتونی Ice Bear برگرفته‌شده که در مورد زندگی یک خرس قطبی، یک پاندا و یک خرس گریزلی است. در این بازی خرس قطبی در نقش آشپز ظاهرشده است و دو خرس دیگر به او در اداره این رستوران کمک می‎کنند، اما نقش اصلی و هدایتی مختص به خرس سفید است. هر غذا با سرعت متفاوتی آماده می‎شود و هر مشتری در زمان محدودی منتظر آماده شدن غذای خود می‎شود؛ به همین جهت بازیکن به اجبار در زمان محدود باید غذای مشتریان را آماده کند، در غیر این صورت مشتری خود را از دست می‎دهد. بازی جنبه طنزگونه دارد که ناشی از محور داستان کارتونی این بازی است و آموزشی در مورد آشپزی وجود ندارد و تنها جنبه آموزشی بازی مربوط به مدیریت زمان و رساندن سفارش‌ها به مشتریان است. تنوع بازی در بخش خرید غذاها و تجهیزات تازه به بازیکن کمک می‎کند تا چالش بازی را افزایش دهد. لینک تماشای کارتون‎های این مجموعه در بخش ورودی بازی قرار دارد و هیچ نوع خرید درون برنامه‎ای در بازی وجود ندارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.2.0 iOS در تاریخ 96/11/25 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک ظاهری این برنامه با کیفیت بالایی طراحی‌شده‌اند و کاملاً مطابق با کارتون اصلی این مجموعه نمایش داده می‎شود. در ابتدا بازی مشابه تمام بازی‎های آماده‎سازی و تحویل غذا به مشتری است، اما در اصل تنها محدودیت زمانی به زمان از دست دادن مشتریان مربوط است. طنز و شوخ‎طبعی ارائه‌شده در بازی مربوط به شخصیت‎های خرس و حرکات کارتونی پشت زمینه‎ای آنها است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  لینک تماشای کارتون‎های این مجموعه در بخش ورودی بازی قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۲.۳.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Turner Broadcasting System Inc.
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان