Sunken Secrets

thumbnail
۹ سال به بالا
۷ تا ۹ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

بازسازی یک جزیره و آزاد کردن آن از طلسم

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان آزاد کردن ساکنین از طلسم‎ها موجب تقویت حس مسئولیت و همدلی در کودکان شود که می‎تواند در دنیای کودکی معنادار باشد.
  بازی با قرار دادن متن‎های راهنمایی شرح مأموریت‎ها را در اختیار بازیکن قرار می دهد. به دست‎آوردن امتیازات بازی برای از بین بردن طلسم‎ها زمان‎بر است که ممکن است بازیکن به خرید درون برنامه تشویق شود. با توجه به انگلیسی بودن کلیه متن‎ها همراهی والدین با کودک مفید خواهد بود.
  کودک می‌آموزد با تصمیم‌گیری صحیح در مورد منابع مالی به دست‎آمده، بازی را پیش برد و همچنین تصاویر بازی در محیط‎های گوناگون همچون زیر دریا، می تواند به رشد قدرت تخیل کودکان کمک کند.
  شخصیت منفی خانمی با با پاهای هشت‎پا است که اگرچه تصویر آن به ندرت در بازی نمایش داده می‎شود اما ممکن است موجب ترس برخی کودکان حساس شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی با تصاویری شروع می‌شود که در آن‌ها شخصیت منفی بازی طلسمی را روی جزیره‌ای اجرا می‌کند و در اثر آن تمامی جزیره و ساکنینش تبدیل به موجودات دریایی مانند لاک‎پشت شده‎اند. بازیکن تلاش می‎کند با ساخت بناهایی چون خانه‎ها، رشد و تولید محصولات کشاورزی مانند انواع میوه‎ها، جزیره را بازسازی کرده و وضع اقتصاد آن را بهبود ببخشد. او می‌تواند از امتیازات به دست‎آمده برای باطل کردن طلسم ساکنین و به کار‎گیری آن‌ها در امور متفاوت همچون کار در مزرعه، معدن و خیاطی استفاده کند که خود موجب کسب امتیازات بالاتر برای بازیکن خواهد شد. بازی در سبک شهرسازی قرار می‌گیرد و ساختاری مشابه به سری بازی‎های Sims دارد که در آن قدرت مدیریت بهینه منابع و مسئولیت‌پذیری کودکان به چالش کشیده خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.9.8 iOS در تاریخ 98/12/11 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بناها و تمامی مصالح موردنیاز برای شهرسازی مانند سنگ و گیاهان مختلف به زیبایی طراحی‌ شده‌اند. جزییات بالایی در طراحی بازی وجود دارد که در شمای کلی بازی به دلیل کوچک بودن به‌خوبی نمایش داده نمی‌شوند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن سکه و مروارید جهت خرید درون برنامه مبالغی از 0.99$ تا 99.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  دسترسی به اینترنت برای این بازی لازم است. صفحه‌ای با نام این بازی در فیس بوک وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۹.۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Big Fish Games, Inc
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان