Super Bino Go: Adventure Jungle

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت شخصیت برای فتح قلعه‌ها و کسب امتیاز

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  برای کنترل شخصیت اصلی در مجموع پنج کلید وجود دارد که سه تای آن برای حرکت دادن شخصیت اصلی و دو تای دیگر برای پریدن و تیراندازی به کار می‌آیند. چگونگی انجام بازی بسیار قابل فهم بوده و با وجود این‌که توضیحی عملی یا نوشتاری برای استفاده از آن وجود ندارد اما ساختار بدیهی و مراحل ساد‌ه‌‌ای دارد که حتی بازیکنان تازه‌کار هم برای درک آن مشکلی نخواهند داشت.
  انجام این بازی می‌تواند به حفظ تمرکز و هماهنگی بین چشم‌ها و دست‌ها کمک کند. بازیکن با شناسایی محل قرارگیری خطر‌ها باید راه‌حل‌های متفاوت را با کمک مهارت تفکر حل مسئله‌اش بررسی کند و همچنین با سرعت مناسبی عکس‌العمل نشان داده و از روی موانع بپرد یا آن‌ها را از بین ببرد.
  در مسیر‌ها موانعی مثل کفتار‌هایی که گلوله پرتاب می‌کنند، قورباغه و همچنین دره‌هایی که داخل بعضی از آن‌ها تیغ قرار گرفته شده وجود دارند که این موارد شاید برای کودکان حساس ترسناک باشد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی برگرفته از بازی معروف و قدیمی ‌ماریو قارچ‌خور است و تمام طراحی‌ها، صداگذاری‌ها، موسیقی استفاده‌شده، دشمنان و موجوداتی که در سراسر مراحل دیده می‌شوند نیز از این بازی الهام گرفته‌اند. در این بازی ماجراجویانه، بازیکن مرد کوچکی را در مسیر‌های مستقیمی که به صورت دو بعدی طراحی شده‌اند هدایت می‌کند تا به قلعه‌ی نهایی رسیده و پرچم قلعه را پایین بکشد. در مسیر این مرد، پل‌های متحرک و دره‌های تیغ‌داری وجود دارد که بازیکن باید علاوه بر عبور از آن‌ها، موجودات مختلفی که در مسیر می‌بیند را نیز نابود کند یا سعی کند تا به آن‌ها برخورد نکند. موجودات کارتونی مثل قارچ، حلزون، زنبور، قورباغه و حیوانات دیگری از این قبیل هستند که در صورت برخورد با مرد باعث مرگ او می‌شوند. در بین مسیر‌ها، سکو‌هایی قرار دارند که پشت برخی از آن‌ها سکه یا نیرو‌های جادویی موقت پنهان شده است تا بازیکن را به جستجوگری و کنجکاوی در فضای بازی تشویق کنند. این بازی شکل ساده و کارتونی دارد که باعث می‌شود بازیکن برای عبور از موانع به راه‌حل‌های متفاوتی فکر کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی1.5.5 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۸ نوشته شده است.

  کیفیت

  این بازی کپی به‌روز شده‌ای از بازی قدیمی ماریو قارچ‌خور است که تمام صحنه‌‌ها، موسیقی‌‌ها و حتی دشمنان موجود در آن نیز مشابه آن هستند اما این موضوع تضادی با کیفیت خوب تصاویر آن ندارد. شخصیت اصلی هم حرکت روان و سرعت خوبی دارد و به سادگی قابل کنترل است. استفاده از موسیقی فانتزی و رنگ‌‌های تند و شاد باعث جذابیت بصری بازی شده‌اند. بازی در مجموع صد و چهل و پنج مرحله دارد که هر بیست مرحله از آن در یک فضای خاص با پس‌زمینه‌هایی مثل زمستان سرد، جنگل، کویر، زیرزمین و دریا اجرا می‌شوند بعد از آن تم کلی پس‌زمینه تغییر می‌کند و موجودات جدیدی به آن اضافه می‌شوند که باعث تنوع در فضای کلی بازی خواهند شد.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  شخصیت اصلی می‌تواند گلوله پرتاب کند که برای هر پرتاب سکه مصرف می‌شود. بازیکن می‌تواند با انجام خرید درون‌ برنامه‌ای یا مشاهده‌ی تبلیغات سکه‌های بیشتری کسب کند همچنین در صورت انجام بازی با اینترنت فعال، تبلیغاتی نمایش داده می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورتی که بازیکن دستگاه هوشمندش به اینترنت متصل باشد و بازی را شروع کند، درخواستی برای دسترسی بازی به حساب کاربری گوگل او ارسال می‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  طبقه بندی ماجراجویی