Super Drop Land

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حرکت بلوک پیکسلی برای رسیدن به انتهای مسیر پیش از نابودی

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کودکان در این بازی حس پیروزی و فرار از دست نیروهای بد را تجربه می‎کنند. در حالی که باید در نظر داشت که دنیای کارتونی بازی مانع از شبیه‎سازی وقایع داخل بازی با زندگی واقعی می‎شود، اما در عین حال پیشرفت در نقاط کلیدی بازی با هر سکه، مکعب و حتی فرار از دست نیروهای شرور باعث ایجاد حس مثبت و امید به انتهای مسیر روشن و موفقیت‎آمیز در کودکان می‎شود.
  روش انجام بازی ساده است و مهم‎ترین نکته برای برد، در سرعت عمل و فرار از دست نیروهای شرور بازی در زمان کم قرار دارد. گزینه‎های اجرایی بازی کمی گنگ طراحی‌شده‌اند که با عبور از چندین مرحله شفاف می‎شوند.
  در صورت برخورد با بلوک‎های بنفش‎رنگ موجوداتی با دستان بزرگ ظاهر می‎شوند و با رسیدن به بلوک اصلی او را نابود می‎کنند. همچنین تیغه‎های میان مسیر نیز همچنین باعث زخمی شدن و نابودی بلوک اصلی می‎شوند، اما تمام تصاویر به‌صورت کارتونی نمایش داده می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف این بازی فرار از نابود شدن به‌وسیله‌ی هیولاهای بنفش، با هدایت مکعب رنگی و کوچک داستان برای رسیدن به انتهای سطوح چندطبقه‎ای است. از مهم‎ترین ویژگی‎های این بازی محدودیت گروه سنی بوده که به والدین اجازه می‎دهد تا با خیال راحت این بازی را در اختیار کودکان خود قرار دهند. در ابتدای بازی پرسشی در مورد سن کاربران صورت می‎گیرد که اگر کاربر زیر 16 سال داشته باشد تمام تبلیغات و ارتباط بازی با اینترنت منحل شود و تنها در صورت بالاتر بودن سن بازیکن از 16 سال، تبلیغات و ذخیره‎سازی بازی به‌صورت آنلاین صورت می‎گیرد. خشونت نمایش داده‌شده در بازی کارتونی و بدون علائم واقع‎گرایانه است. این بازی برای کودکان و نوجوانان علاقه‎مند به گرافیک‎های پیکسلی جالب خواهد بود به‌خصوص که هیچ روش درست یا اشتباهی در بازی تعریف‌نشده است و هر بازیکنی بر اساس سرعت عمل خود مسیر موردنظر برای رسیدن به ابر معلق را می‎تواند برگزیند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.00.03 iOS در تاریخ 97/04/26 بعد از عبور از 10 مرحله نوشته‌شده است.

  کیفیت

  این بازی با گرافیک پیکسلی و دنیای رنگارنگ مکعب‎های بزرگ و کوچک خود فضایی شاد و ایمن برای استفاده کاربران کم سن را به وجود آورده است. شخصیت‎های این بازی مکعب‎های رنگی با انواع کلاه متنوع بوده که برای رسیدن به ابر معلق پایین صفحه بر روی سطوح خود حرکت می‎کنند. موسیقی بازی همچون بازی‎های پیکسلی قدیمی درزمینه‌ی بازی پخش می‎شود تا کمک بیشتری به ایجاد فضای شاد بازی کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بسته‎های خرید درون برنامه برای افزایش سکه، حذف تبلیغات ویدیوی میانه بازی و پازل‎های جدید با قیمت 2.99، 3.99 دلار و بیشتر ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینک ارتباط با Facebook، Twitter و وب‎سایت بازی در تنظیمات قرار دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۰.۰۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Lamington Games
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان