Super Phantom Cat 2

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ماجراجویی شخصیت‎های گربه‎ای در داستان‎ها متنوع و استفاده از قابلیت‎های ویژه

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت اصلی قابلیت پرش و حرکت به چپ و راست دارد و با استفاده از قابلیت‎های ویژه‎ی داخل مراحل، حرکات خاصی همچون عبور از سنگ‎ها را به دست می‎آورد. در طول مسیر فلش‎ها جهت را مشخص می‎کنند و گاهی نوشته‎ی کمکی با ورود به منطقه ظاهر می‎شود تا کار برای بازیکنان مسلط به زبان انگلیسی را ساده کند. تعداد قلب بازیکن محدود است و تعداد دشمنان به‌مرور افزایش می‎یابد و امکان خطا در پرش یا کشتن دشمنان وجود دارد.
  به‌مرور سختی بازی با افزایش دشمنان و تیغه‎های کشنده افزایش می‎یابد. درزمانی که آخرین قلب شخصیت بازی تمام می‎شود، شخصیت همانند موجودات برق‌گرفته، می‎میرد. یکی از مهاجمین داستان به رنگ قرمز و با دندان‎هایی تیز نمایش داده‌شده است و در زمان دیدن شخصیت بازی به‌سرعت به طرفش حمله می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی نسخه دوم بازی Super Phantom Cat است و تفاوت اصلی در بین این دو نسخه در گرافیک و ظاهر مراحل است و هیچ تغییری در نحوه بازی به وجود نیامده است. شخصیت‎های اصلی این بازی گربه‎هایی با قابلیت‎های ویژه است و در هر مجموعه سرزمین داستانی وجود دارد. گاهی این داستان‎ها برای کشف قابلیت جدید طراحی‌شده‌اند و گاهی برای رسیدن به مکانی مشخص، اما در تمام این سرزمین‎ها سه هدف مشخص وجود دارد: کسب ستاره، پیدا کردن نقاط مخفی و یافتن کیف‌دستی. اگر بازیکن به هر سه هدف برسد، درصد کامل را از مرحله موردنظر کسب می‎کند. این بازی با گرافیک رنگارنگ خود بازیکنان بسیاری را به خود جذب کرده است و دارای تنوع بالایی در بسته‎های خرید درون برنامه دارد. مرگ شخصیت بعد از اتمام قلب‎هایش به شکل اغراق‌شده‌ای نمایش داده می‎شود و شخصیت‎های دشمن در هر مرحله بیشتر و متنوع‎تر می‎شوند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1.6 iOS بعد از عبور از دو سرزمین در تاریخ 96/09/28 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  ساختار شلوغ‌بازی در عین حال که بسیار پر زرق‌وبرق است، می‎تواند باعث مبهم ماندن بسیاری از بخش‎ها گردد. تنوع رنگی و بخش‎های جانبی این بازی از عوامل جذاب در این مجموعه محسوب می‎شود و باعث عدم خستگی بازیکن در حین بازی می‎گردد. شخصیت‎های بازی پر زرق‌وبرق و طنزگونه طراحی‌شده‌اند و در صورتی که چند لحظه بدون حرکت باشند خود را مشغول فعالیتی می‎کنند. موسیقی متن هر سرزمین با فضای آن، همخوانی دارد و تم هیجانی و پرفرازونشیبی در بستر تمام موسیقی‎های این مجموعه وجود دارد. این بازی در مجموعه بهترین بازی‎های سال 2016 قرار دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  خرید درون برنامه این بازی در بسته‎های 6 دلاری تا 68 دلاری برای به دست آوردن جواهر، حذف تبلیغات و کسب انرژی وجود دارد. سکه‎های داخل بازی با جواهر قابل افزایش است. تبلیغاتی در بین مراحل ظاهر می‎شود و در شروع و پایان هر مرحله گزینه مکالمه در اتاق گفت‎وگو ظاهر می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ورود به اتاق مکالمه در این بازی الزام واردکردن شماره موبایل وجود دارد و این فضای همانند یک شبکه اجتماعی اختصاصی، برای مکالمه با کاربران، دنبال کردن بازیکنان و آگاهی از اخبار و ویدیو‎های این مجموعه است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Veewo
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان