Super Spell Heroes

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
جنگ بین جادوگران برای افزایش توانایی و شکست جادوگر سیاه با تحلیل رفتار رقیب
سال: 2018
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک سازوکار استفاده از بخش‎های مختلف و اجرای جادو بدون دشواری است و با کمک آموزش و شرح تفصیلی ابتدایی (به زبان انگلیسی) هیچ ابهامی در روش کار بازی باقی نخواهد ماند. البته احتمال موفقیت در مراحل به‌طور حتم به مهارت رقیب، توانایی‎ها و میزان نیروی اولیه‎اش بستگی دارد.
  کودکان و نوجوانان باید در برخورد با رقیب از ترکیب مناسبی از جادو استفاده کنند. تحلیل صحیح رفتار رقیب و اجرای به‌موقع جادو تنها با استفاده از مهارت‎های مدیریت زمان و تفکر تحلیلی ممکن می‎شود.
  در کنار تصاویر شاد و رنگی بازی، بازیکنان با هدف نابودی یکدیگر مبارزه می‎کنند و برای مبارزه از جادو‎های تهاجمی و تدافعی استفاده می‎کنند. خون‎ریزی یا زخمی در بازی مشاهده نشده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  داستان رقابت آشنای خیر و شر در دنیایی جادویی بین قهرمانان جادوگر که به‌صورت آنلاین شکل می‎گیرد. هر جادوگر نماد یک بازیکن واقعی بوده، درنتیجه رقابت میان جادوگران تنها با اتصال به اینترنت ممکن است. برای اجرای جادوها بازیکنان از ترکیب کارت‎های سبز و قرمز داخل زمینشان استفاده می‎کنند. برای اجرای بهترین جادو، ارزیابی زمین‌بازی حریف و دقت به نوع جادوی اجراشده اهمیت دارد. استفاده از خلاقیت در کنار تحلیل و پیش‎بینی رفتار جادوگر حریف باعث افزایش شانس برد می‎شود. نبود عامل تنبیهی مانند کسر شدن قلب در هنگام باخت موجب می‎شود تا مراحل پشت سرهم تکرار شوند تا درنهایت با رسیدن به شیطان تاریکی چالشی بزرگ از سر راه برداشته شود. هر سرزمین جوایز و مراحل مخصوص به خود را دارد که با پیشرفت در آنها و افزایش ستاره‏ی جادوگر، حریف‎های قدرتمندتری در مبارزه شرکت می‎کنند. گزینه‎های جانبی بازی متعدد ولی شفاف‎اند که یادگیری و تسلط بر اجرای بازی را آسان می‎کنند. در هنگام رقابت راه ارتباطی بین دو بازیکن با چند شکلک طنز‎گونه بوده و هیچ راهی برای ارسال متن وجود ندارد. تشویق بازی به یافتن دوستان در محیط بازی و اجرای رقابتی دوستانه رویکردی متفاوت در این طبقه از بازی‎های نقش‎آفرینی است. باوجود نبودن فشار مستقیم برای خرید درون برنامه، در صورت نیاز به اتمام سریع مأموریت‌ها (جهت افزایش قدرت و شانس ارتقا مهارت) به جواهرات و سکه‎های بسیار زیادی نیاز خواهد که به هیچ عنوان در مسیر عادی بازی قابل‌دستیابی نیستند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.1.8 iOS در تاریخ 97/0703 بعد از عبور از دو سرزمین اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های اصلی بازی ساحره اعظم و شیطان تاریکی بوده که در کنار شخصیت‎های جادویی دیگر در نبردند. شخصیت ساحره، اول بدون چهره بوده که با چشمان نورانی از کلاهی سیاه نمایش داده می‎شود. گرافیک بازی دو بعدی و متشکل از رنگ‎های روشن و متنوع است که مانع از ایجاد فضای تاریک و ترسناک می‎شود و با کیفیت بسیار خوبی طراحی‌شده است. موسیقی متن حالت حماسی داشته که با ساختار جنگی و جادویی بازی هم‎خوانی دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  جواهرات برای افزایش سرعت ارتقای مهارت جادویی مورداستفاده بوده که در جریان بازی با سرعت کمی به دست می‎آیند و تنها با خرید درون برنامه امکان افزایش در حجم بالا وجود دارد. بسته‎ها از قیمت 0.99 تا 19.99 دلاری ارائه می‎شوند. تبلیغات ویدیویی برای کسب جوایزی همچون سکه داخل بازی ارائه می‎شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  بخش اجتماعی بازی برای برقراری ارتباط با دوستان از راه Facebook یا اشتراک لینک است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۴ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۸
  سال انتشار ۲۰۱۸