Super Starfish

بررس متن: نیلوفر غیبی

8+

کمک به ماهی‎ها برای شنا در فضای کهکشانی و آزادسازی سایر ماهی‎ها

ناشر: Protostar Games PTY LTD سال انتشار: 2019

Super Starfish

8+

کمک به ماهی‎ها برای شنا در فضای کهکشانی و آزادسازی سایر ماهی‎ها

ناشر: Protostar Games PTY LTD

سال انتشار: 2019

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
با باز شدن هر موجود جدید کارتی جهت توضیحات تکمیلی ارائه می‎شود که شامل تصویر واقعی و ویژگی‎های برجسته‎ی آن است.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
یادگیری چگونگی حرکت و درک بخش‎های جانبی بازی با توجه به توضیحات، بدون دشواری و صرف زمان زیاد ممکن است. اگرچه برای تسلط پیدا کردن و عبور از کوی‎های و الماس‎های شناور در فضا، باید تمرین و دقت بسیاری داشت. افزایش ناگهانی سرعت و تغییر موانع مسیر از چالش‎های اصلی بازی به شمار می‎آیند.
آنچه والدین باید بدانند

داستان این بازی در دو محیط متفاوت شکل می‎گیرد و هدف از تمام چالش‎های بازی رسیدن به دنیای دریایی زیبا و مملو از موجودات متنوع است. در ابتدای بازی، ماهی آبی‌رنگی با شنا در فضای کهکشانی و گرفتن ستاره‎های آبی به کسب امتیاز بیشتر می‎پردازد و بعد از آشنایی با صدف پیر تلاش می‎کند تا زمینه‎ی لازم جهت آزادسازی موجودات دریایی دیگر را نیز فراهم کند. هر موجود دریایی عضو یکی از الگوهای ستاره‎‎شناسی بازی‎اند و با جمع‎آوری صدف‎های ریز، شانس رسیدن به موجودات جدید بیشتر می‎شود. بازیکنان باید با حرکت سریع و دقیق موجودات و محقق کردن اهدافشان، به‌مرور ستاره، صدف و جواهراتشان را افزایش دهند و با شرکت در انفجار، شانس باز کردن موجود جدید را امتحان کنند. تبلیغات و خرید درون برنامه همگی برای سرعت‎ بخشیدن به روند عادی بازی ارائه می‎شوند. کودکان کم سن ممکن است در مراحل بالاتر بازی با چالش سریع بودن حرکت موجودات یا ظاهر شدن موانع ناگهانی روبه‎رو شوند و انگیزه لازم برای ادامه بازی را از دست بدهند، اما از سوی دیگر گرافیک زیبا و ترکیب رنگی متنوع انگیزه‎ی ادامه بازی را تقویت می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.4.1 iOS در تاریخ 97/08/09 بعد از باز کردن سه موجود دریایی و رسیدن به 600 صدف نوشته‌شده است.

کیفیت

موجودات دریایی جدید هرکدام دارای رنگ و طرح مخصوص به خودند که با انتخابشان شفافیت خاصی به‎ دست می‎آورند. تصاویر زمینه‎ای و اجزای تشکیل‌دهنده‌ی مسیر بازی، رنگارنگ و با کیفیت بسیار بالایی طراحی‌شده‌اند. دقت و حساسیت حرکتی بالایی برای موجودات در نظر گرفته‌شده است که چالش بازی را نیز بیشتر می‎کند. موسیقی متن با دنیای عجیب و مرموز فضایی و دریایی هماهنگی بالایی دارد و هیجان بالایی در حین حرکت موجودات دریایی به‎ بازیکنان منتقل می‎کند.

مصرف گرایی

سنگ‎های ماه سبز، حکم جواهرات ارزشمند بازی را دارند که به‌ندرت در جریان عادی بازی به ‎دست می‎آیند ولی در بسته‎های متنوع از قیمت 0.99 دلار تا 49.99 دلار ارائه می‎شوند. لینک بازی‎های بیشتر در بخش پایینی صفحه اصلی قرار دارد. تبلیغات ویدیویی درازای دریافت صدف در صورت اتصال به اینترنت ارائه می‎شوند.

حریم خصوصی

بعد از هر دور بازی امکان به اشتراک گذاشتن امتیاز وجود دارد و عکس‎های خاص حین بازی نیز در بخش آلبوم قرار دارند که می‎توان برای دوستان ارسال کرد. لینک برقراری ارتباط با Facebook، Twitter و Instagram در بخش تنظیمات قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 81
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.4.1
واحد پول رایگان
ناشر Protostar Games PTY LTD
سال انتشار 2019