SuperCity: Town Building Sims

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ساخت و توسعه یک شهر در نقش شهردار

سال: 2017
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ورود به بازی و پیشروی در آن متن‌های راهنمایی و آیکون‌هایی در صفحه بازی نمایش داده می‌شود که بازیکن با سازوکار بازی و شرح مأموریت‌های پیش رو آشنا می‌شود. وارد شدن به بازی برای بار اول اندکی زمان‌بر است و در هر بار ورود نیاز به بارگذاری اطلاعات است.
  بازیکن می‌آموزد با تصمیم‌گیری بهینه در مورد منابع مالی، استفاده از نیروی همگانی و توجه به نیاز شهروندان شهر را اداره کند و همچنین بازی می‌تواند به رشد قدرت تخیل او کمک کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی در نقش شهردار به ساخت و گسترش شهر خود می‌پردازد. او خانه‌هایی با طراحی‌های زیبا و متفاوت می‎سازد و به ساخت ساختمان‎های موردنیاز یک شهر مانند کارخانه، فروشگاه‌های متفاوت، فضای سبز، جاده و زمین‌های کشاورزی می‌پردازد تا برای شهر درآمدزایی کند و از سود به‌دست‌آمده برای پیشرفت هر چه بیشتر شهر خود استفاده می‌کند. کودک برای کسب رضایت شهروندان خود رویدادهای تفریحی ترتیب می‌دهد و مأموریت‌هایی را برای رسیدن به سود بیشتر رد می‌کند. این بازی ازنظر ساختار شبیه به سری بازی‌های Sims است که در آن قدرت مدیریت منابع و مسئولیت‌پذیری بازیکن به چالش کشیده می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.25.1 iOS در تاریخ 98/04/27 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  بازی گرافیک کارتون گونه و بسیار جذابی دارد. بناها و تمامی مصالح موردنیاز برای شهرسازی مانند چوب، ماشین‌آلات و گیاهان به زیبایی طراحی‌شده‌اند که جزییات آنها در شمای کلی بازی به دلیل کوچک بودن به‌خوبی نمایش داده نمی‌شوند. موسیقی در حال پخش در بازی یکنواخت است و تمامی صداهایی مانند واریز شدن پول و عملیات ساختمانی به‌خوبی قابل‌شنیدن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 119.99$ می‌تواند مقادیر متفاوتی از سکه‎ی داخل بازی تهیه کند. به‌صورت روزانه مقادیری امتیاز و همچنین تبلیغاتی مبنی بر حراج برخی موارد داخل بازی مانند ویلا یا فروشگاه ظاهر می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی صفحه‌ای در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و سایت اصلی شرکت ناشر برای تبادل‌نظر میان کاربران دارد. بازیکن می‌تواند توسط حساب کاربری فیس بوک خود پیغام دعوت به بازی برای دوستان خود ارسال کند و همچنین به دیگر کاربران درخواست همسایگی دهد و در صورت تائید آنها، با هم همسایه می‌شوند و در انجام امور شهرسازی می‌توانند به هم کمک کنند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Playkot Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان