SuperCity: Town Building Sims

بررس متن: پرستو رحیمی

10+

ساخت و توسعه یک شهر در نقش شهردار

ناشر: Playkot Ltd سال انتشار: 2017

SuperCity: Town Building Sims

10+

ساخت و توسعه یک شهر در نقش شهردار

ناشر: Playkot Ltd

سال انتشار: 2017

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن می‌آموزد با تصمیم‌گیری بهینه در مورد منابع مالی، استفاده از نیروی همگانی و توجه به نیاز شهروندان شهر را اداره کند و همچنین بازی می‌تواند به رشد قدرت تخیل او کمک کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
در ورود به بازی و پیشروی در آن متن‌های راهنمایی و آیکون‌هایی در صفحه بازی نمایش داده می‌شود که بازیکن با سازوکار بازی و شرح مأموریت‌های پیش رو آشنا می‌شود. وارد شدن به بازی برای بار اول اندکی زمان‌بر است و در هر بار ورود نیاز به بارگذاری اطلاعات است.
آنچه والدین باید بدانند

بازیکن در این بازی در نقش شهردار به ساخت و گسترش شهر خود می‌پردازد. او خانه‌هایی با طراحی‌های زیبا و متفاوت می‎سازد و به ساخت ساختمان‎های موردنیاز یک شهر مانند کارخانه، فروشگاه‌های متفاوت، فضای سبز، جاده و زمین‌های کشاورزی می‌پردازد تا برای شهر درآمدزایی کند و از سود به‌دست‌آمده برای پیشرفت هر چه بیشتر شهر خود استفاده می‌کند. کودک برای کسب رضایت شهروندان خود رویدادهای تفریحی ترتیب می‌دهد و مأموریت‌هایی را برای رسیدن به سود بیشتر رد می‌کند. این بازی ازنظر ساختار شبیه به سری بازی‌های Sims است که در آن قدرت مدیریت منابع و مسئولیت‌پذیری بازیکن به چالش کشیده می‌شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.25.1 iOS در تاریخ 98/04/27 نوشته‎شده است.

کیفیت

بازی گرافیک کارتون گونه و بسیار جذابی دارد. بناها و تمامی مصالح موردنیاز برای شهرسازی مانند چوب، ماشین‌آلات و گیاهان به زیبایی طراحی‌شده‌اند که جزییات آنها در شمای کلی بازی به دلیل کوچک بودن به‌خوبی نمایش داده نمی‌شوند. موسیقی در حال پخش در بازی یکنواخت است و تمامی صداهایی مانند واریز شدن پول و عملیات ساختمانی به‌خوبی قابل‌شنیدن است.

مصرف گرایی

بازیکن با پرداخت حداقل 2.79$ و حداکثر 119.99$ می‌تواند مقادیر متفاوتی از سکه‎ی داخل بازی تهیه کند. به‌صورت روزانه مقادیری امتیاز و همچنین تبلیغاتی مبنی بر حراج برخی موارد داخل بازی مانند ویلا یا فروشگاه ظاهر می‎شود.

حریم خصوصی

بازی صفحه‌ای در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و سایت اصلی شرکت ناشر برای تبادل‌نظر میان کاربران دارد. بازیکن می‌تواند توسط حساب کاربری فیس بوک خود پیغام دعوت به بازی برای دوستان خود ارسال کند و همچنین به دیگر کاربران درخواست همسایگی دهد و در صورت تائید آنها، با هم همسایه می‌شوند و در انجام امور شهرسازی می‌توانند به هم کمک کنند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 65
حداقل نیازمندی اندروید 4.1 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 1.25.1
واحد پول رایگان
ناشر Playkot Ltd
سال انتشار 2017