Superhero Princess Dress-up: The Frozen Power Game

thumbnail
۱۰ سال به بالا
۶ تا ۱۰ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تغییر ظاهر و پوشش شاهزاده‎ خانم‎های دیزنی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شخصیت ظاهری شاهزاده‎ها همانند زنان بالغ نمایش داده‌شده که با اندام ظریف و تراش‎خورده نه‌تنها در دنیای کودکان جایگاهی ندارد بلکه ممکن است باعث ایجاد شدن تصوری تک‌ بعدی در مورد اندام مناسب برای دختران کم سن شود. پوشش ظاهری برخی از شخصیت‎ها بر اساس الگوهای انیمیشنی‌شان نامناسب و بدن‎نما است.
  نبود نظر در ساختار گزینه‎های بازی ممکن است درک گزینه‎ها و کارکردشان را دشوار کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  کودکان از این بازی برای قهرمان کردن شاهزاده‎های دیزنی استفاده می‎کنند. شخصیت‎های بسیار زیادی در این بازی وجود دارند همانند آنا از کارتون Frozen، آریل از کارتون Little Mermaid، راپانزل از کارتون Tangled و … که تنها شخصیت سیندرلا و بل‎ به‌صورت رایگان در اختیار کودکان قرار دارند. البته بازیکنان می‎توانند بعد از انتخاب شخصیت اصلی با تغییر پوشش ازنظر مدل لباس، مو، تاج، کفش و … قهرمان خود را به شخصیت‎های همچون Superwoman، تینکربل، Cat woman، سفیدبرفی و … تبدیل کنند. در کنار تنوع بالای شخصیتی و گزینه‎های بسیار برای تغییرشان، محدودیت‎ ناشی از خرید بسته‎های درون برنامه مانع از استفاده از بسیاری از این قابلیت‎ها شده است. برای آگاهی اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 12.0 iOS در تاریخ 97/06/11 با اجرای بخش رایگان بازی نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک دو بعدی و کم کیفیتی در این بازی استفاده‌شده و شخصیت‎ها بر اساس شاهزاده‎ها و قهرمان‎های داستان‎های دیزنی طراحی‌شده‌اند. چهره بسیاری از شخصیت‎ها مشابه بوده به ‌طوری که با شبیه‎سازی ویژگی‎ها ظاهری مانند لباس و مدل مو تفاوت زیادی بینشان قابل‌مشاهده نیست. موسیقی متن بازی تکراری، یکنواخت و کوتاه است که بازی را کسل‎کننده و بدون جذابیت می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  شخصیت‎ها، لباس‎ها، مدل مو، تاج‎ها و تمام ویژگی‎های ظاهری ارائه‌شده در بازی به‌صورت محدود در اختیار قرار دارد و برای باز کردن تمام گزینه‎ها بسته‎های خرید درون برنامه بسیار زیادی از قیمت 2.99 دلار تا بسته کامل 14.99 دلاری وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای ذخیره تصویر نهایی نیاز به دسترسی به فایل‎های دستگاه وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Laongdow Panasantikul
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز رایگان