Swing Star

بررس متن: نیلوفر غیبی

7+

پرش‎های حساب‎شده برای رسیدن به منطقه‎ی صاف انتهای مسیر

ناشر: Good Job Games سال انتشار: 2018

Swing Star

7+

پرش‎های حساب‎شده برای رسیدن به منطقه‎ی صاف انتهای مسیر

ناشر: Good Job Games

سال انتشار: 2018

بررس متن: نیلوفر غیبی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
شاید در آغاز، کار با بند‎ها و پرتاب شدن شخصیت اصلی کمی پیچیده و دشوار به نظر آید ولی بعد از چندین بار تلاش به‌راحتی می‎توان مسیر را بدون خطا طی کرد. چالش‎های هر مرحله دشوار نیست و تنها تغییراتی مکان بند‎ها و موانع سر راه حرکتی‎ چالش اصلی این بازی است. به طبع با پیشرفت در بازی ممکن است هر مرحله چندین بار تکرار شود تا دید کاملی از مسیر برای کودکان به وجود آید.
آنچه والدین باید بدانند

کودکان و نوجوانان در این بازی حس رها شدن و پرتاب شدن از ارتفاع بسیار بلند را به همراه شخصیت اصلی تجربه می‎کنند. وظیفه‎ی اصلی بازیکن در این بازی متصل کردن مرد سیاه‎رنگ به نقاط انتقال است تا با شتاب گرفتن به سمت راست صفحه نزدیک شود و به زمین صاف برسد. در صورتی که در میانه‎ی مسیر به مانع برخورد کند یا طنابش رها شود بدون هیچ خون‎ریزی یا نمایش صحنه‎ی ناخوشایندی مرحله از ابتدای آغاز می‎شود. در صورتی که شخصیت موفق به فرود بر روی زمین صاف انتهایی شود با آهنگ کوتاهی تعدادی از شخصیت‎ها به رقص می‎پردازند. برخی از شخصیت‎ها همانند بتمن یا فلش ممکن است برای طرفداران مجموعه‎های DC آشنا باشند ولی هیچ‌کدام در جریان اصلی بازی تأثیری ندارند. باوجود قابلیت تغییر ظاهر بازی و شخصیت اصلی به علت یکنواختی جریان اصلی و نبود هیچ عامل انگیزشی احتمال کمی در ادامه بازی در طولانی‌مدت و وابستگی به آن وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.2.0 iOS در تاریخ 97/0924 بعد از عبور از 12 مرحله اول نوشته‎شده است.

کیفیت

طراحی گرافیکی بازی بسیار ساده و بدون هیچ پیچیدگی است. هدف بازی و نقاط کلیدی در هر مرحله شفاف‎اند ولی غیرقابل مشاهده بودن مسیر پیشرو کمی حرکات را برای شروع چالش‎برانگیز می‎کند. بازیکنان می‎توانند ظاهر شخصیت و طراحی محیط را متناسب با سلیقه‎ی خود تغییر دهند و از شخصیت سیاه در محیطی طبیعی به شخصیت‎های آشنایی همچون فلش (شخصیت مجموعه‎های DC) و محیط شهری پر ساختمان تغییر دهند. موسیقی بازی تنها در زمان رسیدن به زمین صاف و لحظه‎ی رقص به‌صورت کوتاه و مقطعی به گوش می‎رسد.

مصرف گرایی

در صورت وصل بودن دستگاه به اینترنت تبلیغات به شکل ناگهانی ظاهر می‎شوند که برای حذفشان بسته‎ی خرید درون برنامه به قیمت 1.99 دلار قرار دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 75
حداقل نیازمندی اندروید 5.0 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.2.0
واحد پول رایگان
ناشر Good Job Games
سال انتشار 2018