Swinging Stupendo

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

عدم برخورد با موانع با بند‎بازی و کسب امتیاز

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی بسیار ساده است اما مسلط شدن بر بازی بسیار زمان‎بر است و در ابتدا بازیکن بار‎ها با موانع برخورد خواهد کرد که خود می‎تواند علاقه‎مندی بازیکن به ادامه‎ی بازی را از بین ببرد. تبلیغاتی در بازی قرار دارد.
  گرافیک کارتونی بازی از برجسته شدن خشونت جلوگیری کرده است. شخصیت با هر برخورد با موانع از بین می‎رود و روی زمین سقوط می‎کند. با برخورد به گو‎ی‎های برقی استخوان‎های شخصیت نیز نمایش داده می‎شود که نشانی از برق گرفتگی او است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی در یک سالن نمایشی انجام می‎شود و شخصیت اصلی که بند‏بازی با شکل ظاهری کارتونی و خنده‎داری است، مسیر بازی را طی می‎کند. در مسیر موانعی مثل گوی‎های برقی وجود دارند که بازیکن با ضربه زدن با انگشت روی صفحه‎ی بازی تلاش می‎کند تا با بند‎بازی از موانع دوری کند و امتیاز کسب کند. برخورد شخصیت با هر یک از موانع باعث باخت او در مرحله خواهد شد که همراه آن صحنه‎های از بین رفتن او با خشونت کارتونی نمایش داده می‎شود. بازیکن می‎تواند فیلم بازی خود را در پلتفرم ذخیره و توسط اینستاگرام، توییتر و فیس‎بوک با دوستان خود به اشتراک بگذارد. بازی هدف آموزشی ندارد و برای سرگرمی ساخته شده است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.1.6 iOS در تاریخ 99/05/18 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  صحنه‎ی نمایش با حضور تماشاچیان، صدای تشویق و سن به خوبی تصویر‎سازی شده است. شخصیت بازی ظاهری تخیلی و کارتونی دارد. موسیقی بازی مهیج است که با فضای آن متناسب است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 1.39$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۶
  واحد پول رایگان
  ناشر Bite Size Games Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان