Swordigo

بررس متن: پریا کنکاشور

9+

ماجراجویی‎های قهرمانی شجاع برای نابودی کردن بدی‎ها در دنیایی جادویی

ناشر: Touch Foo سال انتشار: 2014

Swordigo

9+

ماجراجویی‎های قهرمانی شجاع برای نابودی کردن بدی‎ها در دنیایی جادویی

ناشر: Touch Foo

سال انتشار: 2014

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
محیط مرموز بازی در غار‎ها و تونل‎های زیرزمینی شکل می‎گیرد که محیطی اگرچه کارتونی ولی ترسناک را نیز ایجاد می‎کند.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
با توجه به طراحی کودکانه‎ی این بازی و نبود چالش ناگهانی، دشواری در بازی وجود ندارد. تنها اقدام بازیکن از بین بردن دشمنان به‌وسیله شمشیر و یا نیرویی جادویی است. با توجه به زبان انگلیسی محتوای بازی، ممکن است درک سازوکار انجام بازی برای شروع، کمی دشوار به نظر آید.
آنچه والدین باید بدانند

در این بازی ماجراجویانه، بازیکن باید در نقش جنگجو، در جنگلی به ماجراجویی بپردازد و با موانع و دشمنانی که بر سر راهش مبارزه کند. موضوع اصلی بازی روی محور رقابت بین خوبی و بدی قرار دارد با این تفاوت که علت این رقابت و چرایی آن مشخص نیست. برای عبور از مراحل این بازی باید علاوه بر عبور از موانع، امتیاز مشخصی را نیز دریافت کرد. موانع بازی شامل، بمب‌های ناگهانی گیاهان سمی و عنکبوت‌هایی که روی زمین در حال حرکت‎اند که ممکن است برای برخی از کودکان کم سن ترسناک به نظر آید. علاوه بر برداشتن موانع طول مسیر، ایستگاه‎هایی نیز برای افزایش امتیاز قرار داده‌شده‌اند که در کنار خرید درون برنامه می‎توان از آنها استفاده کرد. جنگجو در طی مسیر حرکتی خود از دو ابزار جنگی شمشیر و نیروی جادویی خود استفاده می‌کند. استفاده از شمشیر محدودیتی ندارد، اما نیروی جادویی دارای محدودیت است و با استفاده بیش از اندازه به اتمام می‎رسد. جنگیدن با دشمنان و از بین بردن آنها در طی بازی می‌تواند روحیه قهرمان طلبی و همچنین مبارزه با نیروهای منفی را در کودکان تقویت کند. دستورالعمل‌های ارائه‌شده در بازی به زبان انگلیسی است و کودکان و نوجوانان برای درک کامل بازی باید بر زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.3.8 Android در تاریخ ۹۸/0۱/۱۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

تصاویر استفاده‌شده و همچنین موسیقی پس‌زمینه موجود در بازی از کیفیت مناسبی برخوردارند و با فضای بازی همخوانی دارند. استفاده از شکل‌های فانتزی و تصاویر رنگی باعث ایجاد تنوع در محیط بازی شده است. رنگ‎های مرتبط با خوبی‎ها روشن و گرم و محیط‎های ترسناک و زیرزمینی بازی بارنگ‌های تیره و سرد طراحی‌شده‌اند.

مصرف گرایی

بسته‎های خرید درون برنامه برای خرید تجهیزات یا حذف تبلیغات وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 50
نسخه تست شده روی اندروید 1.3.8
حداقل نیازمندی اندروید ۴.۰ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۹.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Touch Foo
سال انتشار 2014