Tacticool – 5v5 Shooter

بررس متن: پریا کنکاشور

14+

رقابت واقعی با دوستان به همراه تیراندازی و هیجان

ناشر: Panzerdog Oy سال انتشار: 2019

Tacticool – 5v5 Shooter

14+

رقابت واقعی با دوستان به همراه تیراندازی و هیجان

ناشر: Panzerdog Oy

سال انتشار: 2019

بررس متن: پریا کنکاشور

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
تمام داستان بازی روی کشتن و کشته نشدن قرار دارد. فضای بازی در میدان نبرد قرار دارد و صداهای شلیک گلوله و انفجار دائماً به گوش می‎رسد. انواع ابزار جنگی برای کشتن شخصیت‎های دشمن در اختیار بازیکن قرار دارد. در حین شلیک به دشمنان صحنه‌هایی از خونریزی دیده می‌شود و همچنین بازیکن برای شکست دشمن بعضاً مجبور به رفتارهای خشنی ازجمله زیر گرفتن دشمنان با ماشین می‌شود.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازیکن در ابتدای ورود با گزینه‎های شلوغی مواجه می‌شود که همین باعث سردرگمی است. آموزش‎های لازم در بخش تمرینی حالت آفلاین به بازیکنان داده می‎شود و بعدازآن تنها مهارت فردی و قدرت عکس‎العمل مشخص‌کننده‌ی نتیجه‎ی بازی است. بازیکن تنها باید با هدف‌گیری درست بر روی دشمنان آنان را نابود کند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی تلفیقی از دو ژانر جنگی و هیجانی است که به دو صورت آنلاین و آفلاین قابل‌اجرا است. در این بازی سه‌بعدی، بازیکن به همراه گروهی از دوستان خود را در زمین نبرد می‎بیند که باید از آن جان سالم به درببرند. بازیکن می‌تواند با حرکت دادن انگشت خود در سمت چپ صفحه جنگنده را حرکت دهد و با لمس سمت راست صفحه زاویه دید خود را تغییر دهد تا درنهایت به بهترین جایگاه برای تیراندازی و نابودی دشمنان دست پیدا کند. در حالت آنلاین تمام شخصیت‎های داخل بازی نمایانگر یک بازیکن واقعی‎اند. برای از بین بردن دشمنان نیازی به استفاده از کلید خاصی برای شلیک نیست و هدف‌گیری صحیح شلیک را به‌صورت خودکار فعال می‎کند. سلاح‌های مختلفی به همراه انواع بمب و ماشین در این بازی وجود دارد تا بازیکنان با تلفیق کردنشان شانس بالاتری در پیروزی داشته باشند. فضای سه‌بعدی بازی آزادی عمل زیادی به بازیکن داده است و حس رقابت و جنگ را به واقعیت نزدیک‎تر کرده است. تعدادی از سلاح‌ها فقط در صورت خرید درون برنامه‌ای قابل‌استفاده‌اند. در حال حاضر نسخه‌ی آنلاین این بازی برای کاربران ساکن در ایران قابل‌استفاده نیست و بازیکنان فقط می‌توانند از نسخه آفلاین بازی استفاده کنند. بخش آفلاین شامل دو قسمت تمرینی و مرگ است. قسمت تمرینی صرفاً جهت آموزش نحوه‌ی بازی طراحی‌شده است؛ و قسمت مرگ به‌نوعی شبیه به ساختار بازی آنلاین است با این تفاوت که رقابت‎ها با هوش مصنوعی صورت می‎گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‌ی 1.2.5 Android در تاریخ ۹۸/0۲/۶ نوشته‌شده است.

کیفیت

گرافیک بازی به‌صورت سه‌بعدی است و امکان چرخش برای شخصیت اصلی وجود دارد تا به بهترین دید ممکن دست پیدا کند صدای باران، قطار و حتی دویدن روی زمین همگی باعث افزایش باورپذیری محتوای بازی می‎شوند. شخصیت‎های و سلاح‌های متنوعی در بازی طراحی‌شده‌اند که تا حدودی به واقعیت نزدیک‎اند.

مصرف گرایی

برای استفاده از برخی سلاح‌ها و بخش‌هایی از بازی نیاز به خرید درون برنامه‌ است. همچنین در صورت باخت، بازیکن با پرداخت پول می‌تواند بخش ازدست‌رفته را خریداری کند.

حریم خصوصی

برای استفاده از بازی به‌صورت آنلاین نیاز به واردکردن اطلاعات کاربری وجود دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.2.5
حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ و بالاتر
حداقل نیازمندی iOS ۱۰.۰ و بالاتر
واحد پول رایگان
ناشر Panzerdog Oy
سال انتشار 2019