Tangle Master 3D

thumbnail
۶ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

باز کردن گره طناب‌های رنگی در قالب پازل

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی با ضربه زدن با انگشت بازیکن بر روی صفحه بازی انجام می‎شود. به پایان بردن برخی مراحل بازی، به علت تعدد بالای تعداد گره‎ها، از دشواری بالاتری برخوردار است.
  انجام پازل‎های هر مرحله موجب بهبود مهارت تفکر حل مسئله در بازیکنان می‎شود. برخی مراحل بازی دارای تعداد حرکات محدودی جهت حل پازل‎ها است که این عامل می‎تواند بازیکنان را به سمت تفکر پیش از عمل، تشویق کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی ساختار پازلی داشته و در هر مرحله تعدادی طناب رنگی و گره خورده دراختیار بازیکن قرار می‎گیرد. هدف از بازی، باز کردن گره طناب‎ها با جابه‎جا کردن هر یک و حذف آن‎ها از صفحه‎ی بازی است. در مراحل بالاتر با افزایش تعداد طناب‎ها، به سطح دشواری مراحل افزوده می‎شود. اگرچه بازی ظاهر ساده‎ای دارد اما حل پازل‎های هر مرحله نیازمند بهره‎گیری از مهارت تفکر حل مسئله است. فیلم‎های تبلیغاتی در جریان بازی جهت افزایش امتیازات وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی برنامه را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 9.1 iOS و در تاریخ 99/04/14 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  ظاهر مراحل بسیار مشابه طراحی شده‎اند و تنها عواملی چون تغییر شکل ظاهری نوار نگهدارنده طناب‎ها و همچنین طرح و رنگ طناب‎ها موجب تغییر در طراحی مراحل شده ‎است. بازی موسیقی متنی ندارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  جهت حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 3.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  اتصال به اینترنت جهت انجام بازی لازم نیست اما برای افزایش مقدار امتیازات، دسترسی به اینترنت و تماشای فیلم‎های تبلیغاتی نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۹.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Rollic Games Oyun Yazilim ve Pazarlama Anonim Sirketi
  سال انتشار ۲۰۲۰
  ارز رایگان