Tank stars

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت بین دو گروه تانک برای نابودی و کسب جوایز

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  فراز و نشیب‎های هر زمین درجه دشواری بازی را تغییر می‎دهد، اما به‌طور کلی راه‎کار استفاده از بازی در هر مرحله یکسان است و میزان دقت بازیکن در نشانه‎گیری تنها شاخص بردوباخت بازی به شمار می‎آید.
  هدف بازی نابود کردن تانک‎های رقیب بوده که با پرتاب انواع موشک و بمب صورت می‎گیرد. بعد از اتمام نیروی تانک‎های سنگ قبری بر روی مکان آن‎ها قرار می‎گیرد، اما تمام این رویداد‎های به‌صورت کارتونی بوده که از شدت خشونت انفجارها کاسته است. صداهای شلیک بمب و انفجار دائماً در طول بازی به گوش می‎رسد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  تنها هدف در این بازی نابودی رقیب و زنده ماندن است. این بازی در چهار حالت رقابت با کامپیوتر، آنلاین، دوستان و تورنمنت انجام می‎شود که در هر حالت نوعی رقیب برای نابودی قرار دارد. نابود کردن رقبا با انواع بمب و موشک صورت می‎گیرد که محدودیت ندارند. درجه قدرت سلاح‎ها به ستاره‎ی کارت‎های مرتبط با سلاح‎ها بستگی دارد که از طریق باز کردن صندوق‎های جایزه به دست می‎آید. از ویژگی‎های مهم این بازی قابلیت نابودی زمین است که به بازیکن اجازه می‎دهد با قرار گرفتن در پشت دیوار سنگر بگیرد و یا با قرار دادن حریف در چاله نقطه شلیک بهتری به دست بیاورد. تبلیغات دائمی و بسته‎های متعدد خرید درون برنامه باعث شلوغی بازی شده و تمرکز بازیکن را بر هم می‎زند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.1 iOS در تاریخ 97/04/09 بعد از باز کردن چهار تانک نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک دو بعدی و ساده‎ی بازی از رنگ‎های نسبتاً روشن تشکیل‌شده و ساختار تانک‏ها کارتونی طراحی‌شده‌اند. موسیقی متن بازی به‌صورت محو در پس‎زمینه اجرا می‎شود و صداهایی مرتبط با انفجار و تجهیز شدن تانک‎ها به صورj مداوم به گوش می‎رسد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات ویدیویی میانه‎ی بازی برای کسب امتیاز و باز کردن صندوق‎ها نمایش داده می‎شود. برای باز کردن برخی از صندوق‎ها باید 1.99 دلار پرداخت کرد. عضویت الماس به‌صورت ماهانه و سالانه برای افزایش نیرو‎ها و سکه قابل خریداری است. بسته‎های خرید درون برنامه‎ی متعددی برای سکه‎ها و جواهرات از 1.99 دلار تا 49.99 دلار ارائه می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  رقابت‎های آنلاین با اتصال به اینترنت امکان‎پذیر است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Playgendary
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان