Tap Tap Dash

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
پرش و چرخش در زمان و مکان مناسب در کسری از ثانیه برای کمک به شخصیت بازی
سال: 2015
  بررس متن: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یادگیری روش انجام بازی با درک چگونگی انجام آن متفاوت است و زمان بیشتری جهت تسلط یافتن بر روی پرش‎ نیاز است. افزایش سرعت و چرخش‎های بازی به‌مرور موجب هماهنگ شدن سرعت بازیکنان با چالشی‎تر شدن مراحل می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی مجموعه‎ای معروف در بازی‎های امتیازی به شمار می‎آید که یکی از مهم‎ترین علل محبوبیتش در سادگی روش بازی و جذابیت بصری آن است. کودکان و نوجوانان با شروع بازی باید زمان‎بندی مناسبی جهت پرش یا تغییر جهت شخصیت حیوانی پیدا کنند و با ضربه زدن بر روی صفحه در زمان مناسب، بدون سقوط شخصیتشان را در مسیر حرکت دهند. کودکان کم‎سن ممکن است برای استفاده از بازی با چالش هماهنگی سریع چشم و دست مواجه شوند و پیشرفت در مراحل برایشان طاقت‎فرسا باشد. حلزون‎ها (قابلیت ویژه‎ی بازی) برای کاهش سرعت چالش‎ها بوده که از سه روش مشاهده تبلیغ، خرید درون برنامه یا استفاده از الماس‎های بازی به دست می‎آیند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 1.8.21 iOS در تاریخ 97/08/14 بعد از رسیدن به مرحله 11 ام نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های حیوانی با کیفیت بسیار خوبی طراحی‌شده‌اند و رنگ‎های متنوع و غیرواقعی که برایشان در نظر گرفته‌شده است جذابیت بصری بازی را افزایش داده است. تضاد رنگی بین مسیر و متن بازی در کنار چرخش‎های دائمی تصویر ممکن است برای برخی از افراد آزاردهنده باشد. تأخیر ناشی از عملکرد فنی در برخی از ضربات به‎خصوص در زمان‎هایی که فاصله‎ی زمانی کوتاهی بین چرخش و پرش‎ها است، موجب باخت اجباری بازیکنان می‎شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  مجموعه‎ای از بسته‎های خرید درون برنامه برای باز کردن شخصیت‎های حیوانی جدید یا عبور از مراحل ارائه می‎شود. در صورت اتصال به اینترنت بنر تبلیغاتی در پایین صفحه‌نمایش داده می‎شود. درازای گرفتن حلزون تبلیغات ویدیویی پیشنهاد می‎شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  لینک ارتباط با Facebook دائماً در بالای صفحه اصلی قرار دارد. لینک اشتراک نتیجه هر بازی در انتهای آن ارائه می‎شود.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۸.۲۱
  سال انتشار ۲۰۱۵