Tap Titans 2

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
نجات دنیا از چنگ تایتان‎ها با زدن ضربه‌های ممتد
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در ابتدای بازی آموزش‌های لازم به بازیکن داده می‌شود و انجام بازی تنها با زدن ضربه بر روی صفحه صورت می‌گیرد و هیچ‌گونه ابهامی برای مخاطب به‌جا نمی‌گذارد. بخشی تحت عنوان منو وجود ندارد و تمامی گزینه‌های موردنیاز در اطراف صفحه بازی پراکنده‌شده که درنتیجه‌ی آن سایز گزینه‌ها کوچک‌تر شده است.
  حضور موجوداتی با شکل‌های عجیب و در عین حال کارتونی به همراه تجهیزات جنگی مختلفشان مثل شمشیر، نیزه یا تفنگ محیط بازی را ترسناک کرده است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در دسته بازی‌های Idle قرار می‌گیرد و بازیکن تنها با زدن ضربه روی صفحه‌ی لمسی می‌تواند با انجام ساده‌ترین فعالیت‌ها به مراحل بالایی برسد. در این بازی بازیکن باید با زدن ضربه‌های ممتد دنیا را از چنگ تایتان‎ها درآورده و به مبارزه با آنها بپردازد. در ابتدای مبارزات تنها شخصیت اصلی در وسط صفحه مبارزه می‌کند اما با پیشروی در بازی و با استفاده از سکه‌های به دست آمده درازای کشتن تایتان‎ها، بازیکن می‌تواند افرادی را در طرفین صفحه‌ی بازی اضافه کند که البته ناگفته نماند این افراد به علت سبک بازی (Idle) به‌صورت خودکار می‌جنگند و نیازی به کنترل و هدایت شدن ندارند. بازی به‌سرعت به مراحل بالاتر می‌رود و پاداش‌های زیادی ظرف مدت کوتاه در اختیار کودک یا نوجوان قرار می‌گیرد. بازیکن می‌تواند با استفاده از سکه‌های خود به تغییر یا به روز کردن کردن لباس، سلاح و شخصیت‌ها بپردازد و به قدرت‌های ویژه‌ای همچون ضربات آتشی دست یابد. بازی بخش جداگانه‌ای تحت عنوان منو نداشته و تمامی گزینه‌های موردنیاز در اطراف صفحه‌ی اصلی پراکنده‌شده‌اند. شخصیت‌های بازی در مبارزات خود با غول‌های عجیب و کارتونی از ابزارهای جنگی مختلفی ازجمله شمشیر، نیزه، تفنگ و ... استفاده می‎کنند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/08/20 نوشته‌شده و برمبنای نسخه iOS 3.4.2 است.

  کیفیت

  تنوع بالای شخصیت‌ها و تایتان‎ها و تغییر پس‌زمینه‌ها در هر مرحله، بازی را از حالت یکنواختی خارج کرده است. موسیقی‌ها و صداگذاری‌ها متناسب با سبک بازی طراحی‌شده‌اند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  این بازی دارای خرید درون برنامه‌ای است.

  مشخصات برنامه

  حداقل نیازمندی اندروید ۵.۰ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۳.۴.۲
  سال انتشار ۲۰۱۸