Tape it up

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

چسباندن جعبه‎های کارخانه با سرعت بالا

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در شروع آموزشی در مورد هدف و چگونگی کار با برنامه داده می‎شود که هیچ ابهامی برای بازیکن باقی نمی‎گذارد.چسب تنها بر روی جعبه‎ها حرکت می‎کند و باید تلاش شود تا با حرکت چسب به سمت راست یا چپ مسیر را ادامه داد و از برخورد آن با زمین جلوگیری کرد که تنها با تمرین بیشتر می‎توان سرعت و مهارت خود را ارتقا داد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بسته‎بندی محصولات کارخانه برای کسب امتیاز بیش‎تر تمام هدف این بازی است. در این مسیر باید تلاش کرد تا کلمه Fever ساخته شود تا برای مدت کوتاهی بدون باخت سرعت چسب بی‎نهایت شود. بازی هیچ پیچیدگی ندارد و با کشیدن دست به سمت راست یا چپ مسیر حرکتی چسب مشخص می‌‎شود. جعبه‎های جادویی قرارگرفته در مسیر هرکدام قابلیت خاص یا جایزه‎ای دارند و در مقابل جعبه‎های فلزی برای سریع‎تر و خشن‎تر شدن محیط بازی می‎شود. در کل بازی بسیار شاد و پر از رنگ و موسیقی کودکانه است، که همگی موجب ایجاد حس خوشحالی در بازیکن می‎گردد. از سکه‎های به دست آمده برای خرید انواع چسب با قیافه‎های جالب استفاده می‎شود و برخی از چسب‎ها با خرید درون برنامه به دست می‎آیند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه iOS 1.05 در تاریخ 96/08/20 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی پرزرق‎وبرق برنامه از رنگ‎های متنوعی تشکیل‌شده و ظاهری قدیمی دارد. بازی پیکسلی نیست، اما حالت حرکتی و بخصوص در زمان توقف بازی بعد از ورود به جعبه فلزی پیکسل‎هایی بر روی صفحه‌نمایش داده می‎شود. موسیقی بازی پر از هیجان و سرعت است که حالت شادی دارد. شرط اصلی برد در بازی عکس‎العمل سریع برای تغییر مسیر چسب است. چسب‎ها به‌صورت مسواک،کلاه، گربه، چرخ یا موارد دیگر فروخته می‎شود که با تغییر دستگاه چسب نوع چسب آن نیز تغییر می‎کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در میانه‎ی بازی نمایش داده می‎شود. برای خرید برخی چسب‎ها نیاز به پرداخت هزینه با پول واقعی است که از قیمت 0.99 دلار تا 2.99 دلار متنوع است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  لینکی برای برقراری ارتباط با Facebook در بازی وجود دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۵
  واحد پول رایگان
  ناشر Devsisters
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان