Tayasui Sketches

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه‌ای برای انجام نقاشی دیجیتال و پرورش خلاقیت

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  کاربران با استفاده از این برنامه نقاشی می‌کشند. نقاشی کشیدن در دنیای کودکانه معنادار است به خصوص که آن‌ها می‌توانند به‌‌وسیله‌ی آن تخیلات و رؤیاهای خود را هم به نمایش بگذارند.
  توضیحی برای استفاده از برنامه وجود ندارد اما طراحی ساده و کاربردی آن باعث شده است تا کاربران مشکلی برای کار با برنامه نداشته باشند. در ابتدا صفحه‌ای سفید در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که او می‌تواند خلاقیت خود را آزاد گذاشته و نقاشی‌های دلخواهش را در آن ایجاد کند. نوع ابزار و رنگ‌ها هم قابل تغییر است و همچنین امکان ذخیره و فرستادن نقاشی‌‌ها هم وجود دارد.
  نقاشی کشیدن باعث پرورش خلاقیت بازیکنان خواهد شد و همچنین می‌تواند تمرکزشان را بهبود دهد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه‌ امکانات متنوعی دارد تا کاربرانش در آن به راحتی طراحی کنند. کاربر می‌تواند در یک صفحه‌ی خالی با استفاده از ابزاری مثل مداد، قلم‌موی آبرنگ و پاستل طراح‌های دلخواهش را ایجاد کند. رنگ‌ها هم قابل تغییر هستند و حتی می‌توان از تصاویر آلبوم دستگاه هوشمند یا ضبط تصویر صفحه (screen recording) هم استفاده کرد و کلاژ ساخت. استفاده از برنامه بسیار ساده است و نوع طراحی‌ها و نقاشی‌های ایجاد‌شده به سلیقه و خلاقیت بازیکن بر می‌گردد. برنامه نسخه‌ی پولی هم دارد که در آن می‌توان مانند کار با فوتوشاپ لایه‌های متفاوت ساخت و آن‌ها را در هم ادغام کرد. کاربران با توجه به اقبال روزافزون نقاشی‌های دیجیتال می‌توانند از این برنامه استفاده کنند و مهارت خود را در این هنر افزایش دهند. پوشه‌هایی هم در برنامه وجود دارد که کاربر می‌تواند طراحی‌های خود را با ثبت تاریخ در آن‌ها قرار دهد و میزان پیشرفت خود را بررسی کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 25.9 iOS در تاریخ 1400/04/23 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  صفحه‌ی اصلی برنامه از یک صفحه‌ی سفید به همراه چندین ابزار نقاشی مانند پاستل و قلم‌موی آبرنگ تشکیل شده است. استفاده از ابزار به راحتی انجام می‌شود و خطایی در آن‌ها وجود ندارد رنگ‌ها هم بسیار با کیفیت هستند اما مهم‌ترین نکته‌ای که در کیفیت این برنامه به چشم می‌خورد طراحی شبیه به واقعیت اثر ابزار است. به طور مثال با انتخاب قلم‌موی آبرنگ، رنگ ایجاد‌شده بسیار شبیه به رنگ‌های آبرنگ در دنیای واقعی است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بعضی امکانات در نسخه‌ی رایگان برنامه غیرفعال هستند اما کاربران می‌توانند حداکثر 5.99$ پرداخت کنند و به طور نامحدود از تمام امکانات آن استفاده کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  کاربران می‌توانند نقاشی‌های خود را با اتصال به اینترنت و به وسیله‌ی شبکه‌های پیام‌رسان برای دوستان و آشنایان خود بفرستند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۲۵.۹
  نسخه تست شده روی iOS ۲۵.۹
  واحد پول رایگان
  ناشر yann le coroller
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان