Tayasui Sketches

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

برنامه‌ای برای انجام نقاشی دیجیتال و پرورش خلاقیت

ناشر: yann le coroller سال انتشار: 2019

Tayasui Sketches

12+

برنامه‌ای برای انجام نقاشی دیجیتال و پرورش خلاقیت

ناشر: yann le coroller

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
کاربران با استفاده از این برنامه نقاشی می‌کشند. نقاشی کشیدن در دنیای کودکانه معنادار است به خصوص که آن‌ها می‌توانند به‌‌وسیله‌ی آن تخیلات و رؤیاهای خود را هم به نمایش بگذارند.
محتوای آموزشی
نقاشی کشیدن باعث پرورش خلاقیت بازیکنان خواهد شد و همچنین می‌تواند تمرکزشان را بهبود دهد.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
توضیحی برای استفاده از برنامه وجود ندارد اما طراحی ساده و کاربردی آن باعث شده است تا کاربران مشکلی برای کار با برنامه نداشته باشند. در ابتدا صفحه‌ای سفید در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که او می‌تواند خلاقیت خود را آزاد گذاشته و نقاشی‌های دلخواهش را در آن ایجاد کند. نوع ابزار و رنگ‌ها هم قابل تغییر است و همچنین امکان ذخیره و فرستادن نقاشی‌‌ها هم وجود دارد.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه‌ امکانات متنوعی دارد تا کاربرانش در آن به راحتی طراحی کنند. کاربر می‌تواند در یک صفحه‌ی خالی با استفاده از ابزاری مثل مداد، قلم‌موی آبرنگ و پاستل طراح‌های دلخواهش را ایجاد کند. رنگ‌ها هم قابل تغییر هستند و حتی می‌توان از تصاویر آلبوم دستگاه هوشمند یا ضبط تصویر صفحه (screen recording) هم استفاده کرد و کلاژ ساخت. استفاده از برنامه بسیار ساده است و نوع طراحی‌ها و نقاشی‌های ایجاد‌شده به سلیقه و خلاقیت بازیکن بر می‌گردد. برنامه نسخه‌ی پولی هم دارد که در آن می‌توان مانند کار با فوتوشاپ لایه‌های متفاوت ساخت و آن‌ها را در هم ادغام کرد. کاربران با توجه به اقبال روزافزون نقاشی‌های دیجیتال می‌توانند از این برنامه استفاده کنند و مهارت خود را در این هنر افزایش دهند. پوشه‌هایی هم در برنامه وجود دارد که کاربر می‌تواند طراحی‌های خود را با ثبت تاریخ در آن‌ها قرار دهد و میزان پیشرفت خود را بررسی کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‌سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 25.9 iOS در تاریخ 1400/04/23 نوشته‎ شده است.

کیفیت

صفحه‌ی اصلی برنامه از یک صفحه‌ی سفید به همراه چندین ابزار نقاشی مانند پاستل و قلم‌موی آبرنگ تشکیل شده است. استفاده از ابزار به راحتی انجام می‌شود و خطایی در آن‌ها وجود ندارد رنگ‌ها هم بسیار با کیفیت هستند اما مهم‌ترین نکته‌ای که در کیفیت این برنامه به چشم می‌خورد طراحی شبیه به واقعیت اثر ابزار است. به طور مثال با انتخاب قلم‌موی آبرنگ، رنگ ایجاد‌شده بسیار شبیه به رنگ‌های آبرنگ در دنیای واقعی است.

مصرف گرایی

بعضی امکانات در نسخه‌ی رایگان برنامه غیرفعال هستند اما کاربران می‌توانند حداکثر 5.99$ پرداخت کنند و به طور نامحدود از تمام امکانات آن استفاده کنند.

حریم خصوصی

کاربران می‌توانند نقاشی‌های خود را با اتصال به اینترنت و به وسیله‌ی شبکه‌های پیام‌رسان برای دوستان و آشنایان خود بفرستند.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 49
نسخه تست شده روی اندروید 25.9
حداقل نیازمندی اندروید 4.4W
نسخه تست شده روی iOS 25.9
حداقل نیازمندی iOS 11.0
واحد پول رایگان
ناشر yann le coroller
سال انتشار 2019