Teacher Simulator

بررس متن: پرستو رحیمی

13+

گسترده کردن اطلاعات عمومی در نقش معلم یک مدرسه

ناشر: Kwalee Ltd سال انتشار: 2020

Teacher Simulator

13+

گسترده کردن اطلاعات عمومی در نقش معلم یک مدرسه

ناشر: Kwalee Ltd

سال انتشار: 2020

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محیط مدرسه‌ای بازی برای بسیاری از بازیکنان محیط آشنایی است و می‌تواند باعث برقراری ارتباط مؤثرتری با جریان آن شود. همچنین شیطنت‌های دانش‌آموزان می‌تواند حس همذات‌پندارنه‌ای را در بازیکنان ایجاد کند.
محتوای آموزشی
موضوع‎‌های متفاوتی از جغرافیا تا ورزش در بازی وجود دارند و بازیکن با پاسخ دادن به سؤالات آن‌ها می‌‎تواند اطلاعات عمومی خود را محک بزند. بازی پاسخ سؤالات را شرح نمی‎‌دهد و تنها درست یا غلط بودن آن‌ها را مشخص می‎‌کند اما با این حال می‎‌تواند بازیکن را به مطالعه برای افزایش اطلاعات عمومی‌اش تشویق کند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
دانش‌‎آموزان متفاوتی در مدرسه وجود دارند که برخی از ‎آن‎‌ها خشن هستند و دانش‎‌آموزان دیگر را اذیت می‎‌کنند یا شیشه‎‌های مدرسه را می‌شکنند. بازیکن با خواندن متن‌های بازی متوجه اعمال خشونت‌‎آمیز دانش‌آموزان می‌شود و تصویری از آن‌‎ها وجود ندارد. برای دعوا و قلدری کردن نیز تنها تصویر دو دانش‎‌آموز دیده می‌شود که در مقابل یکدیگر ایستاده‌اند اما می‌‎تواند برای کودکان با تجربه‎‌ی مشابه ناراحت‌‎کننده باشد.
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
هر بخش از بازی به وسیله‎‌ی متن و علامت‎‌های متفاوت به بازیکن آموزش داده می‎‌شود. استفاده از بازی و نحوه‌‎ی پاسخ‎‌دهی به سؤالات ساده است اما چالش اصلی درباره‌ی میزان اطلاعات عمومی بازیکن در زمینه‌های متفاوت است بنابراین جریان بازی می‌‎تواند برای برخی دشوار و برای بعضی دیگر ساده باشد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی شبیه‎‌سازی از شغل معلمی است. بازیکن در ابتدا شخصیت خود را شخصی‌سازی می‌‎کند و وارد محیط مدرسه با کلاس‌‎های متفاوت درسی، راهرو‎ها، حیاط و دانش‌‎آموزان می‌شود. بازیکن در کلاس‎‌هایی مثل فیلم، جغرافیا، تاریخ و ریاضی قرار می‎‌گیرد، برای برقراری نظم در راهروها و حیاط می‌‎گردد، از دانش‎‌آموزان سؤال درسی می‌‎پرسد و متقلبین را در امتحانات شناسایی می‌‎کند. بازی بسیار بر اطلاعات عمومی بازیکن مبتنی است که در قالب صحیح کردن برگه‌‎های امتحانی و پاسخ به سؤالات دانش‎‌آموزان سنجیده می‌‎شود. بازیکن باید پاسخ سؤالاتی مثل نام بلندترین رود جهان یا نام برخی شخصیت‎‌های کارتونی معروف را بداند تا بتواند ایرادهای دانش‎‌آموزان را برطرف کند و به درستی به آن‌‎ها نمره بدهد. با اداره‌‎ی هر کلاس مبلغی از پول‎‌های بازی به بازیکن تعلق می‎‌گیرد اما اشتباهات او در پاسخ‌‎دهی به سؤالات از مقدار این مبلغ کم می‎‌کند. در نهایت هم عملکرد بازیکن نمایش داده می‎‌شود که می‎‌تواند او را تشویق به گسترده‎‌تر کردن اطلاعات خود کند. تبلیغات زیادی در بازی وجود دارند که برای ادامه‎ دادن بازی تماشای آن‎‌ها اجباری است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‌ی 1.1.3 iOS در تاریخ 99/09/12 نوشته‎ شده است.

کیفیت

طراحی بازی کیفیت مناسبی ندارد اما متنوع بودن موضوع‌ کلاس‌ها مانع از یکنواختی آن شده است. طراحی شخصیت‌‎ها محدود است و تغییر چشم‌گیری هم در طراحی کلاس‎‌های متفاوت وجود ندارد. هیچ صدایی در بازی شنیده نمی‌شود و رنگ‌های استفاده‌شده محدود هستند. بازی بار‎ها دچار وقفه می‌‎شود و اجبار در تماشای تبلیغات از نکات منفی آن محسوب می‌‎شود.

مصرف گرایی

برای حذف تبلیغات پرداخت مبلغ 2.99$ لازم است.

حریم خصوصی

استفاده از بازی اتصال به اینترنت نیاز دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
سایز اندروید 91
نسخه تست شده روی اندروید 1.1.3
حداقل نیازمندی اندروید 5.0
نسخه تست شده روی iOS 1.1.3
حداقل نیازمندی iOS 11.0
واحد پول رایگان
ناشر Kwalee Ltd
سال انتشار 2020