Teeny Titans – Teen Titans Go

thumbnail
۱۱ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کمک به شخصیت تایتان‎های نوجوان برای پیروزی در رقابت‎ها و بردن جام قهرمانی

سال: 2016
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  پوشش برخی از شخصیت‎های عروسکی به‌صورت اغراق‎آمیزی بدن‌نما است.
  دشواری بازی مربوط به تفاوت نیرو‎ها و سطح شخصیت‎ها می‎شود. شناسایی نیروها به‌مرور و با کار کردن با شخصیت‎های به دست می‎آید و با افزایش سطح هر شخصیت، احتمال پیروزی نیز افزایش می‎یابد. پیچیدگی‎های ظاهری نقشه و حرکت مقطعی در خیابان‎ها مانع از اجرای سریع بازی می‎شود و فهم برخی از مأموریت‌ها را نیز دشوار می‎کند.
  ضربات شخصیت‎های کارتونی به یکدیگر باعث نابودی طرفین می‎شود. اگرچه ضربات و شخصیت‎ها به‌صورت کارتونی نمایش داده‌شده‌اند، اما همچنان تصویر و چهره برخی از شخصیت‎ها در حین حمله تغییر می‎کند و ظاهر خشونت‎آمیزی به خود می‎گیرند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  ویدیوی ابتدایی بازی نشان می‎دهد که تایتان‎های کوچک، عروسک شخصیت‎های اصلی تایتان‎های نوجوان، به تازگی در فروشگا‎ه‎ها به فروش می‎رسد و رقابت بین این عروسک‎ها با جوایز متنوعی همراه است. رابین (یکی از شخصیت‎های اصلی تایتان‎های نوجوان) به شدت به این مسابقات علاقه نشان داده است و به دنبال پیدا کردن تک‌تک شخصیت‎های عروسکی بوده تا در رقابت‎ها پیروز شود و جام قهرمانی را از آن خود کند. در این بین برای خرید شخصیت‎های عروسکی از سکه‎ی داخل بازی استفاده می‎شود و از مسیر حل کردن مأموریت‌های مختلف در سطح شهر می‎توان سکه‎های بیشتری به دست آورد. شکل رقابت در بازی همانند بازی‎های کارتی است و با انتخاب شخصیت و گذر زمان، قدرت موردنظر انتخاب می‎شود و با اعمال قدرت بر روی حریف به‌مرور نیروی حریف کم می‎شود تا درنهایت منجر به نابودی او شود. نابودی و تضعیف نیروی شخصیت‎ها به شکل کارتونی نمایش داده می‎شود و به سطح قدرت و قلب‎هایشان مرتبط است. ساختار قهرمان محور این بازی در عین جذابیتی که برای نوجوانان دارد، راهی برای تبلیغ و ایجاد وابستگی بیشتر به دنیای قهرمانان و به‌طور خاص مجموعه کارتون‌های تایتان‎های نوجوان است. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه 1.1.3 iOS در تاریخ 97/04/04 بعد از عبور از 6 مأموریت و کسب 8 شخصیت نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎های بازی بر اساس مجموعه‎ی کارتونی تایتان‎های نوجوان طراحی‌شده است که هرکدام از قدرت مخصوصی برخوردارند. هر شخصیت دارای ویژگی‎های مخصوص به خود است مثلاً یکی از شخصیت‎ها قابلیت تغییر شکل دارد و دیگری می‎تواند با اجرای طلسم از سرعت نیروی رقیب بکاهد. موسیقی بازی برای ایجاد فضای رقابتی در حین مبارزه پخش می‎شود و شخصیت‎ها به‌صورت کوتاه کلمات یا جملاتی را بیان می‎کنند که برگرفته از فیلم‎های این مجموعه است. گرافیک بازی دو بعدی و از انواع رنگ‎های شاد و متنوع تشکیل‌شده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  این بازی بر اساس کارتون معروف شبکه تلویزیونی آمریکایی ساخته‌شده است و بر علاقه‎مندی کودکان و نوجوانان در خرید شخصیت‎ها در دنیای واقعی مؤثر است. لینک بازی‎های بیشتر در بخش ورودی بازی قرار دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدای بازی باید با قوانین مربوط به حریم خصوصی و شرایط بازی، موافقت صورت گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۱.۳
  واحد پول دلار
  قیمت ۱
  ناشر Cartoon Network
  سال انتشار ۲۰۱۶
  ارز دلار