TENKYU

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت توپ بر مسیر‎های سه‎بعدی با توجه به موانع پیش‎رو

سال: 2018
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  درک چگونگی بازی بسیار ساده است. سطح دشواری مراحل به صورت تصاعدی بالاتر می‎رود و با عدم موفقیت بازیکن در هدایت توپ مرحله از ابتدا آغاز می‎شود که تا حدی موجب تکراری شدن فضای بازی شده است. رعایت سرعت متناسب حرکت توپ با شکل مسیر (به طور مثال توپ در اشکال مارپیچ سریع‎تر حر کت می‎کند) می‎تواند تا حدی برای بازیکنان چالش‎برانگیز باشد.
  آموزش مستقیمی در بازی وجود ندارد اما هدایت صحیح توپ در مسیر‎هایی با اشکال هندسی مانند کره موجب آشنایی بیشتر بازیکن با این اشکال خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  هدف این بازی هدایت توپی کوچک در فضایی سه‎بعدی و ممانعت از سقوط آن است. بازیکن با کشیدن انگشت خود روی صفحه‎ی بازی حرکت توپ را بر مسیر بازی کنترل کرده و الماس‎هایی را که در مسیر پیشروی او قرار دارند را کسب می‎کند. بازیکن می‎تواند با الماس‎های به‎دست‎آمده رنگ‎ها و شکل‎های متفاوت از توپ‎ها را از قفل خارج کند. موانع متفاوتی مانند مسیر‎های مدور و کروی شکل، مارپیچی، مثلثی شکل و همچنین اختلاف ارتفاع در مسیر بازی قرار دارند که موجب ایجاد چالش بیشتر برای بازیکن خواهد شد. بازی تنها برای سرگرمی تهیه شده است اما به بهبود توانایی تمرکز در بازیکن کمک خواهد کرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎‎ی 3.20 iOS در تاریخ 98/11/5 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  بازی در محیطی ساده اما با بهره‎گیری از طراحی متفاوت و متنوع موانع تهیه شده است. رنگ‎های استفاده شده در بازی زیبا اما محدود هستند که محدود بودن آن‎ها به افزایش تمرکز بازیکن در حین بازی کمک می‎کند. بازی موسیقی متنی ندارد و تنها صدای حرکت توپ روی مسیر قابل شنیدن است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در بازی وجود دارد که برای حذف آن پرداخت مبلغ 3.99 $ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در فیس‎بوک دارد که بازیکن می‎تواند در آن عضو شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر Voodoo
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان