That Level Again 4

thumbnail
۱۰ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

گذشتن از در‎های مختلف با رمزگشایی از جملات راهنما

سال: 2018

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  این بازی دشواری در نحوه‎ی عملکرد خود ندارد بلکه پیچیدگی آن مربوط به معما‎ها و به کار بردن روش‎های مختلف برای عبور از در‎ها است. در هر مرحله جمله‎ی راهنمایی برای کمک به بازیکن وجود دارد و در صورتی که بازیکن موفق به تحلیل آن جمله نشود می‎تواند با دیدن فیلم تبلیغاتی راهنمایی جدید دریافت کند.
  این بازی مراحل پیچیده و معما گونه‎ای دارد که حل کردن آن‎ها علاوه بر نیاز به مهارت تفکر حل مسئله به هوشمندی و خلاقیت در برقراری ارتباط میان جملات راهنما و امکانات موجود در بازی احتیاج است.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی چهارمین سری از مجموعه بازی‎های معمایی That Level Again است. در این مجموعه تمامی مراحل مطابق نام بازی در یک محیط ثابت انجام می‎شود اما مجموعه از سری سوم خود دارای داستان شده است و جریان آن در راستای داستان طرح شده جلو می‎رود. این سری از مجموعه نیز مانند سری سوم داستانی را دنبال می‎کند که شخصیت اصلی آن بر خلاف بازی‎های گذشته یک دختر است. این دختر که در سری دوم نیز حضور داشت برای رد شدن از هر در باید جمله‎ی راهنمایی که روی دیوار هر اتاق نوشته شده است را رمز‎گشایی کند. در این سری از بازی معماها با پیچیدگی بسیار بیشتری طراحی شده‎اند و علاوه بر به‎ کار بردن خلاقیت بیشتر، زمان طولانی‎تری نیز برای عبور از هر مرحله صرف می‎شود. به طور مثال جمله راهنما «اینجا خیلی روشن است» به این معنا است که بازیکن باید نور گوشی خود را در کمترین حالت قرار دهد تا در باز شود. و یا در بخشی نوشته شده «شاید هفته آینده» که در این حالت بازیکن باید تاریخ گوشی خود را در بخش تنظیمات به هفته بعد تغییر دهد‌. درصورتی که مسیر بازی به اشتباه طی شود بازیکن وارد یک چرخه‎ی تکرار می‎شود و مدام چند مرحله را تکرار می‎کند تا به نقطه‎ی شروع برگردد. بازیکن می‎تواند پس از عبور از مرحله‎ی نهایی، پایان دیگری برای بازی رقم بزند و با انجام چندین حرکت نمادین خود را از قید‎های زندگی ماشینی و صنعتی رها کرده و یک زندگی آزاد را شروع کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.011 Android در تاریخ ۹۸/۵/۱۶ نوشته شده است.

  کیفیت

  روند داستانی و نمایشی بازی باعث جذابیت بیشتر آن شده است. شخصیت اصلی با وجود طراحی بسیار ساده از نظر بصری جذابیت خوبی دارد و همچنین موسیقی متن به افزایش حالت معماگونه و رازآلود بازی کمک کرده است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بازیکن برای دریافت راهنمایی مجبور به تماشای فیلم‎های تبلیغاتی است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورت اجازه‎ی کاربر بازی به عکس‎ها، پوشه‎ها و محتوای رسانه‎های داخلی دستگاه هوشمند دسترسی پیدا می‎کند و همچنین تقاضای ضبط صدای محیط را نیز می‎دهد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰۱۱
  واحد پول رایگان
  ناشر IamTagir
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان