The Birdcage

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل پازل‎های متنوع جهت یافتن کلید قفس پرنده

سال: 2018
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  قانونی برای حل هر پازل وجود ندارد و درک روش کار هر پازل بخشی از بازی به شمار می‎آید. بخش راهنمای بازی برای کمک گرفتن در زمان نیاز قابل‌استفاده است تا راهکار رسیدن به کلید پیدا شود. تمام نکات و ابزار موردنیاز در هر مرحله پیرامون قفس قرار دارد که به سادگی بازی کمک می‎کند.
  کودکان در نوجوانان در این بازی از تفکر تحلیلی خود استفاده می‎کنند تا راه‎حل و ارتباط بین بخش‎های مختلف قفس را پیدا کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی قفس پرنده از مجموعه پازل‎های به‌هم‌پیوسته به شمار می‎آید که هدف تمام مراحل آن رسیدن به کلید قفس است. کلید در پازل نهایی قرار دارد که برای رسیدن به آن باید مجموعه پازل‎های درهم‌تنیده حل شوند. برای این کار بازیکنان باید از قدرت خلاقیت خود استفاده کنند و راه‌حل و ارتباط بین پازل‎ها را دریابند، اما به علت تکراری شدن ساختار پازل‎های بعد از چند مرحله ابتدایی چالش بازی از بین می‎رود و در مدت‌زمان کوتاهی راه‎حل‎ها به دست می‎آیند. تنها 10 مرحله از این بازی به‌صورت رایگان در اختیار قرار دارد و مابقی مراحل تنها با خرید درون برنامه در دسترس قرار می‎گیرند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 1 iOS در تاریخ 97/04/24 بعد از عبور از 10 مرحله اول نوشته‌شده است.

  کیفیت

  گرافیک بازی به‌نوعی سه بعدی بوده که کیفیت نمایش آن در بخش تنظیمات قابل‌تغییر است. طراحی کلاسیک بازی در متن‎ها و موسیقی متن بازی قابل‌مشاهده است که با ایجاد فضای آرامش‎بخش به دنبال دور کردن هر نوع عامل بر هم زننده تمرکز است. در این بازی شخصیت‎ها پرندگان مختلفی هستند که نقشی در جریان بازی ندارند و تنها بعد از باز شدن قفس به دور آن پرواز می‎کنند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تنها دو بخش از بازی به‌صورت رایگان در اختیار قرار دارد و مابقی قسمت‎های با خرید درون برنامه در قیمت‎های مختلف قابل‌استفاده است. برای استفاده از راهنمای هر مرحله می‎توان تبلیغ ویدیویی تماشا کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Kaarel Kirsipuu
  سال انتشار ۲۰۱۸
  ارز رایگان