The Catapult

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید
نشانه‌گیری با منجنیق برای دفاع از قلعه
سال: 2018
  بررس متن: حامد داوری

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  چگونگی انجام بازی بسیار ساده است و حتی می‌توان برای شروع در قسمت تنظیمات گزینه نشان دادن مسیر سنگ را فعال کرده و نشانه‌گیری را تمرین کرد. گزینه‌های منو نیز پیچیدگی به خصوصی نداشته و به آسانی می‌توان از آن بهره برد.
  عمل کشتن و مورد هدف قرار دادن دیگران هدف اصلی این بازی است. حالت کشته شدن افراد و صداهایی که ایجاد می‌شود بسیار طبیعی است. در هنگام کشته شدن خونریزی نیز اتفاق می‌افتد هرچند که تصویر خون‌ریزی و آدمک به واقعیت نزدیک نیستند و بیشتر حالت کارتونی دارند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.
  این بازی در گروه بازی‌های ثبت رکورد قرار می‌گیرد و با سازوکاری هیجانی و جنگی همراه است. بازیکن باید به شخصیت آدمکی بازی کمک کند تا با استفاده از منجنیقی که در اختیار دارد به دشمنی که در سمت دیگر صفحه‌ی بازی قرار دارد حمله‌ور شود و مانع از آسیب رساندنشان به قلعه خودش شود. دشمنان نیز در مقابل منجنیق دارند و بازیکن باید منجنیق‌های آنها را قبل از آنکه سنگشان به خودش برخورد کند از بین ببرد. بسته به جایگاه دشمنان و دوری و نزدیکی آنان سنگ به عقب کشیده می‎شود و با برداشتن انگشت از روی صفحه، سنگ داخل منجنیق پرتاب می‌شود. در تنظیمات بازی گزینه‎ای برای آسان‎تر کردن این فرایند قرار دارد. با هر پرتاب موفق بازیکن یک سکه دریافت می‌کند و در طول بازی نیز ممکن است کلاغ‌های حاوی سکه نیز نمایان شوند که شانس کسب سکه را افزایش می‎دهند تا با استفاده از این سکه‎ها ابزار بیشتر یا پیشرفته‎تری خریداری شود. لازم به ذکر است که این بازی قابلیت دو نفره بازی کردن را نیز دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی در تاریخ 98/02/14 نوشته‌شده و برمبنای نسخه Android 1.1.5 است.

  کیفیت

  پس‌زمینه بازی تصویر ثابتی از یک دشت سرسبز است و قلعه شما می‌تواند در هر یک از طرفین صفحه به‌دلخواه شما قرار گیرد. گرافیک تصاویر نسبتاً بالاست و موسیقی متن هیجان بازی را بیشتر می‌کند و صداگذاری‌ها هنگام برخورد سنگ با منجنیق یا شخصیت‌ها بسیار طبیعی و نزدیک به واقعیت است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.
  در صورت اتصال به اینترنت و با ورود به بازی تبلیغ بازی از همان ناشر نمایش داده می‌شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.
  در قسمتی از منوی بازی لینک‌های شبکه‎های اجتماعی قرار دارد.

  مشخصات برنامه

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۱.۵
  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  سال انتشار ۲۰۱۸