The Cute Ones

thumbnail
۷ سال به بالا
۴ تا ۷ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

مجموعه‎ای از شعر‎‎های کودکانه به همراه انیمیشن و موسیقی

سال: 2012
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  عامل خلق کردن تصاویر مشابه با جریان نقاشی کشیدن در دنیای واقعی است و می تواند برای کودکان معنادار باشد. وجود شخصیت‎های کودک بازی در کنار فضای رنگارنگ و کودکانه به کودک اجازه می‎دهد تا ارتباط راحت‎تری با محتوای بازی داشته باشد.
  نحوه‎ی کار با برنامه بسیار ساده است. انیمیشن‎ها کوتاه و به صورت مجزا در برنامه قرار دارند که به راحتی با لمس صفحه‎ی بازی آغاز می‎شوند. در طول پخش هر یک نیز امکان ایجاد وقفه وجود دارد.
  کودک با کمک شعر با مفاهیم ابتدایی مثل باران، آفتاب، نحوه‎ی حرکت اتوبوس و همچنین مفاهیم اخلاقی چون امید داشتن و تلاش برای رسیدن به خواسته‎ها آشنا می‎شود. آموزش با استفاده از شعر موجب افزایش دانش زبانی کودک و همچنین درک آواهای مشابه در کلمات متفاوت خواهد شد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این مجموعه شامل شعرهای کودکانه است که در قالب انیمیشن‎هایی به همراه موسیقی و در فضایی شاد مفاهیم آموزشی مانند آشنایی با حیوانات مزرعه را در اختیار کودک قرار می‎دهد. اگرچه شعر‎های استفاده شده در مجموعه مانند itsy bitsy spider و all the little ducks بسیار شناخته شده هستند اما می‎تواند برای برخی کودکان فارسی زبان آشنا نباشند که همراهی والدین جهت ترجمه و آموزش مفاهیم نتایج بهتری را در پی خواهد داشت. تنها یک انیمیشین به صورت رایگان در اختیار کودک قرار می‎گیرد و برای دسترسی به تمامی انیمیشن‎ها پرداخت مبلغی لازم است. علاوه بر بخش اصلی بخش دیگری نیز در مجموعه وجود دارد که تصاویری مانند درخت و خورشید در پایین صفحه‎ی بازی قرار دارد و کودک با بهره‎گیری از هوش خلاق خود و با کشیدن تصاویر با انگشت، آن‎ها را در جایگاه مورد نظر خود در صفحه‎ی بازی قرار می‎دهد و منظره‎ای دلخواه را خلق می‎کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی iOS 2.8.2 در تاریخ 98/11/1 نوشته ‎شده است.

  کیفیت

  انیمیشن‎ها به صورت سه‎بعدی و با استفاده از رنگ‎های متنوع و شاد تصویر‎سازی شده‎اند. تمامی شعر‎ها با صدایی کودکانه و به همراه موسیقی هستند. شعر‎ها به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی برای کاربران در دسترس هستند و همچنین متن تمامی شعر‎ها به صورت زیر‎نویس در برنامه قرار دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به تمامی انیمیشن‎ها پرداخت مبلغ 8.49$ لازم است. بخشی برای آشنایی کاربر با دیگر محصولات ناشر بازی نیز در صفحه‎ی ابتدایی مجموعه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  کاربران می‎توانند تصاویر و انیمیشن‎ها را توسط ایمیل یا دیگر برنامه‎های پیام‎رسان مانند واتس اپ با دیگران به اشتراک بگذارند. برای ذخیره‎ی تصاویر اجازه‎ی کاربر برای دسترسی به آلبوم تصاویر دستگاه هوشمند نیاز است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۸.۲
  واحد پول رایگان
  ناشر ZeroUm Digital
  سال انتشار ۲۰۱۲
  ارز رایگان