The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رقابت با هوش مصنوعی با استفاده از کارت‎های جنگی در داستانی حماسی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  شکل بازی به‌صورت نوبتی و با قوانین شفاف بر اساس شماره عدد هر کارت اجرا می‎شود. بازیکن در زمان نوبت خود کارت متناسب با نیروی موجود را انتخاب می‎‎کند و در دور بعد اجازه بازی دارد. حرکات بازی با کشیدن کارت‎ها بر روی مقصد موردنظر صورت می‎گیرد و بردوباخت برحسب تعداد اعداد هر شخصیت محاسبه می‎گردد.
  برای برد بازیکن باید از قابلیت تفکر استراتژیک استفاده کند تا در مقابل حرکت رقیب کارت مناسب را ارائه دهد. تفکر تحلیلی بازیکن در حین بازی تقویت می‎شود و باید از روش‎های متنوع برای رودررو شدن با رقیب استفاده کند.
  در ساختار بازی هیچ‌گونه جنگ و جدلی نمایش داده نمی‎شود و مبارزات به‌صورت قدرت هر کارت است که در جرقه‎ای از رعدوبرق بروز می‎کند و با برخورد کارت‎ها با هم امتیازات کاسته می‎شود. ولی فضای بازی و حتی نحوه داستان‎گویی راوی با ایجاد فضای رعب و وحشت همراه است. همچنین شخصیت‎های بازی پلید، جادوگر، جن بدجنس و موارد مشابه‎اند که برخی از آنها دارای قابلیت ویژه بوده و می‎توانند از راه دور با پرتاب تیر یا بطری آتشین رقیب را نابود کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  رقابت حماسی و پرتکاپو بر پایه‎ی مخالفت‎ بین شخصیت‎های خوب و بد و جنگ بین آنها محور اصلی این بازی است. شخصیت‎ها در قالب کارت قرار دارند و هر یک نیرو و قدرت خاصی برای خود دارند که برخی برای دفاع و برخی به جهت حمله کاربرد بهتری دارند. شناخت نوع عملکرد هر کارت با توضیحات راوی بازی و تمرین و تکرار به دست می‎آید؛ به همین دلیل بردوباخت در بازی پیش از آنکه به شانس بستگی داشته باشد به زمان استفاده از هر کار بر روی شخصیت مناسب تکیه دارد. خشونت بازی نه به‌صورت فیزیکی، بلکه به شکل برخورد کارت‎ها با یکدیگر نشان داده می‎شود ولی جریان بازی با رعب و وحشت ناشی از کشتن و کشته شدن شرح داده می‎شود. برای برد در بازی استفاده از تفکر تحلیلی و چیدن استراتژی صحیح بسیار مهم و حائز اهمیت است و پیش‎بینی حرکات بعدی رقیب به تضمین برد بازیکن کمک بسیاری می‎کند. در بخش آغازین بازی، لینکی برای ارتباط با دوستان و مکالمه با آنها از راه ساخت حساب کاربری وجود دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای 1.2.1 iOS بعد از عبور از هفت مرحله اول در تاریخ 96/11/27 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  جذابیت این بازی کارتی نه به علت نحوه بازی آن بلکه به خاطر داستان‎پردازی و موسیقی بسیار عالی آن است. موسیقی حماسی گونه‎ی بازی با موضوع داستان شرح داده‌شده هم‎خوانی دارد و فضای جنگ و تعصب پیروزی را در بازیکن به وجود می‎آورد. شخصیت‎پردازی‎های انجام‌شده در بازی بسیار دقیق و با ظرافت بسیاری همراه است و از جنبه‎های جذب‌کننده بازیکن برای رسیدن به انتهای بازی به شمار می‎آید. به‌مرور برد کاری نه‌چندان آسان ولی ممکن به شمار می‎رود و همچنان چالشی بودن رقیب نیز حفظ می‎شود. بازی از منظر گرافیکی بسیار با کیفیت به شمار می‎آید و رنگ‎های استفاده‌شده در جریان بازی به نسبت تاریک و کدر است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بعد از ساخت حساب کاربری و عضویت می‎توان از لینک داخل بازی برای ارتباط با دوستان و مکالمه با آن‎ها استفاده کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۳ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر Bethesda Softworks LLC
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان