The Kreator

thumbnail
۵ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

هدایت نوری کوچک به همراه موسیقی و تصاویر زیبا

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  استفاده از برنامه بسیار ساده است و درک آن برای بازیکنان تازه‌‎کار نیز دشوار نخواهد بود. بازیکن با لمس صفحه‎‌ی بازی باعث پرش نور خود می‌‎شود و با نگه‎‌داشتن انگشت روی صفحه ارتفاع پرش نور را بیشتر می‌‎کند. گاهی نور‎ها با فاصله‌‎ی کمی نسبت به هم قرار گرفته‌‎اند و بازیکن را برای گرفتن تمامی آن‌‎ها با چالش روبه‌‎رو خواهند کرد.
  بازیکن باید با دقت تلاش کند تا نور را در مسیر نور‎های دیگر بازی قرار دهد. او برای موفقیت باید روی دنبال کردن و حرکت نور تمرکز کند که خود می‌‎تواند در کاهش اضطرابش نقش داشته باشد به خصوص که موسیقی‌‎های آرامش‌‎بخش نیز بازیکن را در این ماجراجویی همراه می‌‎کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی با موسیقی و طراحی چشم‎‌نواز خود بازیکن را برای هدایت نور کوچکی همراه خواهد کرد. نور به صورت خودکار دور کره‌‎ی زمین می‎‌گردد نور‎های کوچک دیگری نیز در ارتفاع‌‎های متفاوت نسبت به کره‌‎ی زمین قرار دارند. بازیکن باید صفحه‌‎ی بازی را لمس و نور خود را در مسیر نور‎های بازی قرار دهد تا بتواند انرژی‎‌اش را زیاد کند. او می‌‎تواند در سطح زمین حرکت کند و انرژی خود را به خاک زمین ببخشد و باعث روییدن گل‎‌ها و درختان شود. اگر بازیکن موفق به گرفتن نور‎ها نشود آن‎‌ها تبدیل به لکه‌‎های سیاه رنگی می‌‎شوند و نور بازیکن را تعقیب می‎‌کنند. در صورت رسیدن لکه‌‎ی سیاه به نور، بازیکن در مرحله شکست خواهد خورد. بازی با هدف آموزشی تهیه نشده است اما دنبال کردن نور در محیطی زیبا به همراه موسیقی‌‎های آرام‌‎بخش باعث افزایش تمرکز و کاهش اضطراب بازیکن خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‎ی 1.07 iOS در تاریخ 99/09/21 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  تصاویر بازی از طراحی و رنگ‎‎‌های بسیار زیبایی بهره گرفته‌‎اند اما با این وجود نقطه‎‌ی قوت بازی موسیقی آن است. دوازده موسیقی متفاوت برای این بازی ساخته شده است که تمامی آن‎ها آرامش‌‎بخش هستند. نور انرژی خود را به خاک منتقل می‌‎کند این انرژی خود را با رشد گیاهان و درختان و بزرگ‌‎شدن آن‎‌ها نمایش می‌‎دهد. نور دور زمین می‌‎گردد و که نمادی از گذر روزها ‎است پس از باخت در مرحله تعداد روزهایی که نور طی کرده است نمایش داده می‎‌شود.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای دسترسی به تمام دنیاها و موسیقی‎‌های بازی باید مبلغ 0.99$ پرداخت کرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰۷
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۰۷
  واحد پول رایگان
  ناشر StarRhyme Co., Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  ارز رایگان