The Kreator

بررس متن: پرستو رحیمی

5+

هدایت نوری کوچک به همراه موسیقی و تصاویر زیبا

ناشر: StarRhyme Co., Ltd سال انتشار: 2019

The Kreator

5+

هدایت نوری کوچک به همراه موسیقی و تصاویر زیبا

ناشر: StarRhyme Co., Ltd

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
بازیکن باید با دقت تلاش کند تا نور را در مسیر نور‎های دیگر بازی قرار دهد. او برای موفقیت باید روی دنبال کردن و حرکت نور تمرکز کند که خود می‌‎تواند در کاهش اضطرابش نقش داشته باشد به خصوص که موسیقی‌‎های آرامش‌‎بخش نیز بازیکن را در این ماجراجویی همراه می‌‎کنند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
استفاده از برنامه بسیار ساده است و درک آن برای بازیکنان تازه‌‎کار نیز دشوار نخواهد بود. بازیکن با لمس صفحه‎‌ی بازی باعث پرش نور خود می‌‎شود و با نگه‎‌داشتن انگشت روی صفحه ارتفاع پرش نور را بیشتر می‌‎کند. گاهی نور‎ها با فاصله‌‎ی کمی نسبت به هم قرار گرفته‌‎اند و بازیکن را برای گرفتن تمامی آن‌‎ها با چالش روبه‌‎رو خواهند کرد.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی با موسیقی و طراحی چشم‎‌نواز خود بازیکن را برای هدایت نور کوچکی همراه خواهد کرد. نور به صورت خودکار دور کره‌‎ی زمین می‎‌گردد نور‎های کوچک دیگری نیز در ارتفاع‌‎های متفاوت نسبت به کره‌‎ی زمین قرار دارند. بازیکن باید صفحه‌‎ی بازی را لمس و نور خود را در مسیر نور‎های بازی قرار دهد تا بتواند انرژی‎‌اش را زیاد کند. او می‌‎تواند در سطح زمین حرکت کند و انرژی خود را به خاک زمین ببخشد و باعث روییدن گل‎‌ها و درختان شود. اگر بازیکن موفق به گرفتن نور‎ها نشود آن‎‌ها تبدیل به لکه‌‎های سیاه رنگی می‌‎شوند و نور بازیکن را تعقیب می‎‌کنند. در صورت رسیدن لکه‌‎ی سیاه به نور، بازیکن در مرحله شکست خواهد خورد. بازی با هدف آموزشی تهیه نشده است اما دنبال کردن نور در محیطی زیبا به همراه موسیقی‌‎های آرام‌‎بخش باعث افزایش تمرکز و کاهش اضطراب بازیکن خواهد شد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‎ی 1.07 iOS در تاریخ 99/09/21 نوشته‎ شده است.

کیفیت

تصاویر بازی از طراحی و رنگ‎‎‌های بسیار زیبایی بهره گرفته‌‎اند اما با این وجود نقطه‎‌ی قوت بازی موسیقی آن است. دوازده موسیقی متفاوت برای این بازی ساخته شده است که تمامی آن‎ها آرامش‌‎بخش هستند. نور انرژی خود را به خاک منتقل می‌‎کند این انرژی خود را با رشد گیاهان و درختان و بزرگ‌‎شدن آن‎‌ها نمایش می‌‎دهد. نور دور زمین می‌‎گردد و که نمادی از گذر روزها ‎است پس از باخت در مرحله تعداد روزهایی که نور طی کرده است نمایش داده می‎‌شود.

مصرف گرایی

برای دسترسی به تمام دنیاها و موسیقی‎‌های بازی باید مبلغ 0.99$ پرداخت کرد.

جزئیات برنامه موبایلی
نسخه تست شده روی اندروید 1.07
نسخه تست شده روی iOS 1.07
حداقل نیازمندی iOS 10.0
واحد پول رایگان
ناشر StarRhyme Co., Ltd
سال انتشار 2019