Time Factory Inc

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ایجاد خط تولید محصولات مختلف با انجام کلیک

  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در حقیقت بازیکن نقش زیادی در انجام این بازی ایفا نمی‌کند به همین دلیل انجام آن بسیار ساده و بدیهی است. او تنها با کلیک کردن روی خط تولید‌ها سرعت تولید آن‌ها را افزایش می‌دهد و با کلیک روی گزینه‌ی ایجاد خط تولید جدید، محصول جدیدی را به صفحه‌ی تولیدات خود اضافه می‌‌کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی مبتنی بر کلیک، هیچ خط داستانی را پیگیری نمی‌‌کند و تنها از یک صفحه‌ی مستطیل عمودی تشکیل شده است. در شروع، بازیکن با کلیک روی صفحه‌ی بازی یک دستگاه تولید استخوان ایجاد می‌‌کند آدمکی هم پشت دستگاه ایستاده که با فشار دادن دکمه‌ی دستگاه، هر یک ثانیه یک استخوان تولید می‌کند. استخوان‌ها داخل کارتونی ریخته می‌شوند و هر یک باعث می‌شوند تا امتیازی برای بازیکن ذخیره شود. به مرور و با جمع شدن مقداری امتیاز می‌توان سرعت تولید استخوان‌ها و سرعت عمل آدمک را افزایش داد به این ترتیب استخوان‌های بیشتری تولید شده و امتیاز بیشتری کسب می‌شود. بعد از رسیدن به حد نصابی از امتیاز بازیکن می‌تواند کارخانه‌ی جدید احداث کند که در همان صفحه و بالای خط تولید استخوان قرار می‌گیرد. کارخانه‌ها متفاوت هستند و انواعی مانند خط تولید سنگ، تخم‌مرغ، چماق، آتش، چکش، کوزه و … دارند. در حقیقت بازیکن نقش خاصی در این بازی ایفا نمی‌کند او تنها با امتیازات ذخیره‌شده سرعت تولید اشیا را افزایش داده و با رسیدن امتیازات به حد نصاب خاصی یک خط تولید جدید ایجاد می‌‌کند. بازی به همین شکل پیش می‌رود و هیچ اتفاق جدیدی در آن رخ نمی‌‌دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی0.14.25 Android در تاریخ ۱۴۰۰/۶/۱۶ نوشته شده است.

  کیفیت

  بازی در اساس با محتوای بسیار ضعیف و سطح پایین طراحی شده است. صفحه‌ی اصلی بازی یک صفحه‌ی عمودی ساده و بدون هیچ گونه طراحی یا جلوه‌ی خاص است. خط تولید‌ها به ترتیب روی یکدیگر قرار می‌گیرند و هیچ هیجان یا خط داستانی خاصی در جریان بازی دیده نمی‌شود و به طور کلی همه چیز در حال تکرار است. موسیقی متنی هم در بازی استفاده نشده است تا حداقل کمی جذابیت ایجاد کند و در عوض بیشترین توجه بازی به انجام خرید درون برنامه‌ای و مشاهده‌ی تبلیغات است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغات بسیار زیادی برای انجام خرید درون برنامه‌ای و کسب امتیاز بیشتر در بازی وجود دارد. همچنین بازیکن می‌تواند برای سرعت بخشیدن به خط تولید‌ها و افزایش ذخیره‌ی امتیازی خود تبلیغات ویدیویی را مشاهده کند یا از خرید درون برنامه‌ای استفاده کند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای شروع کردن بازی اتصال به اینترنت الزامی ‌است همچنین در صورتی که در حین بازی اینترنت قطع شود بازی تا چند مرحله پیش رفته و بعد گیر می‌کند و باید دوباره به اینترنت متصل شد تا جریانش ادامه پیدا کند.

  مشخصات برنامه موبایلی

  واحد پول رایگان
  طبقه بندی استراتژی