Tintin Match

thumbnail
۸ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

حل کردن پازل اشکال رنگی در دنیای تن‎تن

سال: 2020
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی ساختار ساده‎ای دارد و به طور حتم برای بازیکنان آشنا به این سبک از بازی‎ها هیچ دشواری نخواهد داشت اما شخصیت بازی در قالب متن‎های کوتاه هم بازیکن را با جزئیات آن آشنا می‎کند.
  حل کردن پازل‏‎های بازی مهارت تفکر حل مسئله‎ی بازیکنان را تقویت می‎کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  فضا و شخصیت‎های بازی از سری کتاب‎های کمیک تن‎تن الهام گرفته شده است. بازیکن باید در هر مرحله پازل‎های اشکال رنگی را حل کند. او با کنار هم قرار دادن حداقل سه شکل یکسان آن‎ها را حذف می‎کند و امتیاز کسب می‎کند. امتیازات امکاناتی مثل کمک‎کننده‎ها را برای بازیکن فعال می‎کند که البته تمامی کمک‎کننده‎ها با خرید درون برنامه هم قابل دسترسی هستند. با پیشروی در بازی بعضی از صحنه‎های انیمیشن تن‎تن در بازی نمایش داده می‎شود که می‎تواند بازیکنان را به خواندن کتاب یا تماشای فیلم و انیمیشن آن تشویق کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 1.5.1 iOS در تاریخ 99/07/18 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  شخصیت‎ها و محیط بازی بسیار مشابه به آخرین نسخه‎ی انیمیشن تن‎تن هستند که این شباهت نه تنها در شکل ظاهری بلکه در جزئیاتی مثل رنگ لباس و طراحی مکان‎ها نیز خود را نشان می‎دهد. موسیقی متن بازی نیز مشابه نمونه‎ی اصلی است و حالت معمایی دارد که با توجه به پازلی بودن بازی و خبر‎نگار بودن تن‎تن کاملاً با فضای آن تناسب دارد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای خرید درون برنامه و در اختیار داشتن کمک‎کننده‎هایی مثل از بین بردن یک ردیف از پازل پرداخت حداقل مبلغ 1.39$ لازم است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱.۵.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر ۵th Planet Games Development ApS
  سال انتشار ۲۰۲۰
  اقتباس کتاب کمیک تن‎تن
  ارز رایگان