Tiny Farm: Toddler Games +2

thumbnail
۶ سال به بالا
۳ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کشف کردن کابرد مشاغل و ابزار متنوع در داستان‎های یک مزرعه

سال: 2015
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی شبیه به بازی قایم موشک است که برای کودکان مانند بازی‎هایشان در دنیای واقعی معنادار است.
  بازی کنترل بسیار ساده‎ای دارد و بخشی برای آشنایی والدین با بازی جود دارد. حضور والدین در هنگام انجام بازی برای پاسخ دادن به سوالات کودکان مفید خواهد بود ولی کودکان می‎توانند با کمی تمرین بازی را به تنهایی انجام دهند.
  اشتیاق بالای گروه سنی پیش از دبستان برای یادگیری و توسعه کنجکاوی‎هایشان به خوبی در این برنامه پاسخ داده‎شده است. این بازی به تقویت حس جست‎وجوگری و کنجکاوی کودکان کمک می‎کند که خود سبب رشد خلاقیت می‎شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی در نسخه‎ی اندروید با عنوان Toddler’s App: Farm Animals قرار دارد که با وجود تفاوت در نام از نظر محتوایی با نسخه iOS تفاوتی ندارد. در این بازی کودک با بهره‎گرفتن از حس ماجراجویی خود و ضربه زدن بر روی شخصیت‎ها، ماشین‎آلات (مانند تراکتور)، حیوانات مزرعه و موارد مشابه که همگی در یک تصویر بی‎حرکت نمایش داده شده‎اند، داستان هر کدام از آنها را کشف می‎کند و خود را در فضایی شبیه به مزرعه‎ای واقعی می‎یابد. به طور مثال با ضربه زدن بر روی تراکتور، شروع به حرکت می کند و یا با ضربه زدن بر روی مزرعه‎دار، او شروع به دوشیدن شیر گاو می‎کند. سفینه فضایی، خانه درختی و کودکان در حال بازی در کنار شخصیت‎ها و اشیای عادی مزرعه نیز در این محیط وجود دارند که به کودک کمک می‎کنند تا علاوه بر آشنایی با فضای مزرعه، پیرامون خود را با دقت و توجه بیشتری بنگرد و با شناخت اشیا و اشخاص متنوع دنیای اطراف خود را بهتر بشناسد. این بازی دارای چندین صحنه و داستان‎های متعدد است، اما تنها یکی از صحنه‎ها به‎صورت رایگان در اختیار قرار دارد و باقی آنها با پرداخت پول در اختیار بازیکن قرار می گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.0.1 iOS در تاریخ 98/08/08 نوشته‎شده است.

  کیفیت

  کیفیت تصویری بازی در سطح بسیار بالایی است. حیوانات و شخصیت‎ها ظاهر شادی دارند و در تمامی طراحی‎ها توجه بالایی به جزئیات شده است. افکت‎های صوتی هماهنگ با تصویرند و به بازیکن کمک می‎کند تا بیشتر حس حضور در مزرعه را داشته باشد. موسیقی متن بازی دلنشین و آرام است.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  تبلیغاتی در صفحه‎ی ابتدایی بازی جهت معرفی دیگر اپلیکیشن‎های ناشر وجود دارد و برای در اختیار داشتن تمامی صحنه‎ها و حذف کردن تبلیغات نیاز به پرداخت 3.99 $ است.

  دنیای واقعی

  والدین می‎توانند از کودکان خود در مورد چرایی داستان‎ها و پدیده‎ها مانند فعالیت‎های مربوط به مزرعه و زندگی حیوانات پرسش‎هایی کنند تا حواس فرزند خود را بیشتر با موضوعات ارائه شده در بازی جلب کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی لینکی در توییتر و فیس‎بوک دارد .

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۰.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر wonderkind GmbH
  سال انتشار ۲۰۱۵
  ارز رایگان