Tiny Farm: Toddler Games +2

بررس متن: پرستو رحیمی

6+ 3 تا 6 با همراهی والدین

کشف کردن کابرد مشاغل و ابزار متنوع در داستان‎های یک مزرعه

ناشر: wonderkind GmbH سال انتشار: 2015

Tiny Farm: Toddler Games +2

6+
3 تا 6 با همراهی والدین

کشف کردن کابرد مشاغل و ابزار متنوع در داستان‎های یک مزرعه

ناشر: wonderkind GmbH

سال انتشار: 2015

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
جریان بازی شبیه به بازی قایم موشک است که برای کودکان مانند بازی‎هایشان در دنیای واقعی معنادار است.
محتوای آموزشی
اشتیاق بالای گروه سنی پیش از دبستان برای یادگیری و توسعه کنجکاوی‎هایشان به خوبی در این برنامه پاسخ داده‎شده است. این بازی به تقویت حس جست‎وجوگری و کنجکاوی کودکان کمک می‎کند که خود سبب رشد خلاقیت می‎شود.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بازی کنترل بسیار ساده‎ای دارد و بخشی برای آشنایی والدین با بازی جود دارد. حضور والدین در هنگام انجام بازی برای پاسخ دادن به سوالات کودکان مفید خواهد بود ولی کودکان می‎توانند با کمی تمرین بازی را به تنهایی انجام دهند.
آنچه والدین باید بدانند

این بازی در نسخه‎ی اندروید با عنوان Toddler's App: Farm Animals قرار دارد که با وجود تفاوت در نام از نظر محتوایی با نسخه iOS تفاوتی ندارد. در این بازی کودک با بهره‎گرفتن از حس ماجراجویی خود و ضربه زدن بر روی شخصیت‎ها، ماشین‎آلات (مانند تراکتور)، حیوانات مزرعه و موارد مشابه که همگی در یک تصویر بی‎حرکت نمایش داده شده‎اند، داستان هر کدام از آنها را کشف می‎کند و خود را در فضایی شبیه به مزرعه‎ای واقعی می‎یابد. به طور مثال با ضربه زدن بر روی تراکتور، شروع به حرکت می کند و یا با ضربه زدن بر روی مزرعه‎دار، او شروع به دوشیدن شیر گاو می‎کند. سفینه فضایی، خانه درختی و کودکان در حال بازی در کنار شخصیت‎ها و اشیای عادی مزرعه نیز در این محیط وجود دارند که به کودک کمک می‎کنند تا علاوه بر آشنایی با فضای مزرعه، پیرامون خود را با دقت و توجه بیشتری بنگرد و با شناخت اشیا و اشخاص متنوع دنیای اطراف خود را بهتر بشناسد. این بازی دارای چندین صحنه و داستان‎های متعدد است، اما تنها یکی از صحنه‎ها به‎صورت رایگان در اختیار قرار دارد و باقی آنها با پرداخت پول در اختیار بازیکن قرار می گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 2.0.1 iOS در تاریخ 98/08/08 نوشته‎شده است.

کیفیت

کیفیت تصویری بازی در سطح بسیار بالایی است. حیوانات و شخصیت‎ها ظاهر شادی دارند و در تمامی طراحی‎ها توجه بالایی به جزئیات شده است. افکت‎های صوتی هماهنگ با تصویرند و به بازیکن کمک می‎کند تا بیشتر حس حضور در مزرعه را داشته باشد. موسیقی متن بازی دلنشین و آرام است.

مصرف گرایی

تبلیغاتی در صفحه‎ی ابتدایی بازی جهت معرفی دیگر اپلیکیشن‎های ناشر وجود دارد و برای در اختیار داشتن تمامی صحنه‎ها و حذف کردن تبلیغات نیاز به پرداخت 3.99 $ است.

حریم خصوصی

بازی لینکی در توییتر و فیس‎بوک دارد .

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید 4.4 یا بالاتر
نسخه تست شده روی iOS 2.0.1
واحد پول رایگان
ناشر wonderkind GmbH
سال انتشار 2015
دنیای واقعی

والدین می‎توانند از کودکان خود در مورد چرایی داستان‎ها و پدیده‎ها مانند فعالیت‎های مربوط به مزرعه و زندگی حیوانات پرسش‎هایی کنند تا حواس فرزند خود را بیشتر با موضوعات ارائه شده در بازی جلب کنند.