Titanfall: Assault

thumbnail
۱۲ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

کشتار دشمن در منطقه جنگی برای دفاع از قرارگاه با استفاده از نیروهای رباتی

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  در بخش مکالمات اجتماعی بازی در بخش منو اصلی، تمام بازیکنان می‎توانند صحبت کنند و هیچ فیلتری در این قسمت وجود ندارد.
  با انتخاب هر کارت و قرار دادن آن در نقطه موردنظر، نیرو به سمت مکان انتخاب‌شده حرکت می‎کند. گرفتن نقاط A، B و C به گسترش محل حرکت نیروها کمک می‎کند. قوانین و اصول بازی از ظرافت‌های بسیاری تبعیت می‎کند، اما درک این موارد پیچیدگی ندارد و با چندین بار شرکت در حملات تسلط کافی به دست می‎آید.
  شخصیت‎های انسانی و رباتی در طول بازی دائم کشته می‎شوند و لازمه پیروزی بازیکن در نابودی مقر دشمن و کشتار تمامی نیروهای دفاعی دشمن قرار دارد. صدای تیر و بمب در تمام بازی شنیده می‎شود و بعد از اتمام قدرت دفاعی، شخصیت بر روی زمین می‎افتد و محو می‎شود. حملات دشمن بدون هیچ نظمی شکل می‎گیرد و از هر سمتی امکان‎پذیر است. جملات و لحن صحبت در بازی مانند نیروهای ارتشی است و حالت فریاد دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این بازی از مجموعه بازی‎های استراتژی و کارتی است که برای استفاده از هر نیرو نیاز به انرژی مشخصی است. انرژی با گذر زمان افزایش می‎یابد و قدرت هر نیرو با دیگری متفاوت و به سطح انرژی مخصوصی نیاز دارد. هدف از نبرد کسب نقاط کلیدی و نابودی مقر دشمن است و در این بین هر بازیکنی که بیشترین امتیاز را به دست آورد (حتی اگر مقر دشمن نابود نشود) برنده مبارزه می‎شود. هدف بازی دفاع از مقر شخصی، کشتن دشمنان، گرفتن نقاط کلیدی A، B و C به همراه نابودی مقر دشمن است. انتخاب حریم به‌صورت اتفاقی شکل می‎گیرد و استراتژی حرکتی بازیکنان بر اساس نوع عملکرد حریف متفاوت است. به‎روز رسانی و افزایش قدرت هر نیرو نیز بر اساس کارت‎های به‌دست‌آمده از صندوق‎ها میسر می‎شود و برای اعمال این به‎روز رسانی‎ها به سکه‎های به دست آمده در جریان بازی نیاز است. با افزایش نیروها امکان تغییر نیرو و ارتقای قدرت فراهم می‎شود. به خاطر ماهیت کشتار و حمله‎ای، محتوای بازی شامل انواع سلاح مانند تفنگ، بمب و موشک است و کشته شدن شخصیت‎ها امری طبیعی به شمار می‎آید. فضای بازی کمی تاریک نمایش داده‌شده است و جملات و نحوه بیانشان حالت تحکمی و فریاد گونه دارد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2.1.4 iOS بعد از انجام 10 نبرد در تاریخ 296/09/24 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  موسیقی بازی حماسی و پرتنش است و در هنگام جنگ صدای شلیک و انفجار به گوش می‎رسد. رنگ‎های بازی غالباً تیره است، به‌جز لباس برخی از نیرو‎ها و زمین‎های بازی که تنوع رنگی دارند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  بخش آخر در منو اصلی تلویزیون تیتان بوده که در این بخش امکان به اشتراک‌گذاری بازی‎های شخصی و مشاهده مجدد وجود دارد. کارت‎های بازی در بخش بازار قابل خریداری‎اند و علاوه بر سکه داخل بازی با پول واقعی نیز خریداری می‎شوند. گاهی اوقات در بالای صفحه‌نمایش اصلی تخفیفاتی برای خرید کارت‎های نمایان می‎شود. برای افزایش سکه داخل بازی امکان خرید درون برنامه وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برای انجام بازی باید دائماً به اینترنت اتصال داشت. در بخش اجتماعی امکان مکالمه با بازیکنان دیگر وجود دارد و هیچ فیلتری در این قسمت دیده نمی‎شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۲.۱.۴
  واحد پول رایگان
  ناشر NEXON M
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان