Todoist: To-Do List & Tasks

thumbnail
۱۳ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

برنامه کاربردی برای ثبت امور روزانه و یادآوری آن‌ها

سال: 2019
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بخش‌بندی‌های منظم برنامه و توضیحات تکمیلی هر بخش کاربر را با نحوه کار با برنامه آشنا می‌کند. رنگ پس‌زمینه در جهت سهولت کار برای کاربر قابل تغییر است. با این‌که بسیاری از قابلیت‌های برنامه رایگان نیستند اما امکانات ارائه‌شده برای استفاده روزانه کاربران کافی است.
  این برنامه تاثیر مثبتی در سازمان‌دهی و مدیریت کارهای شخصی و اطلاعات مورد نیاز کاربر خواهد داشت و به کاربر کمک می کند تا با انسجام برنامه خود و یک جا دیدن‌شان از فراموشی آن‌ها جلوگیری کند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه ساده و در عین حال بسیار کاربردی یادداشت‌برداری است که کاربر می‌تواند اطلاعات امور شخصی خود و موعد انجام آن‌ها را در آن تعریف کند. برنامه قابلیت بخش‌بندی با عناوینی چون تکالیف درسی، پروژه‌ها و …، اولویت‌بندی اطلاعات، یادآوری کارها بر اساس تاریخ وارد شده، ویرایش اطلاعات و همگام‌سازی آن‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین فیلترهای گوناگونی برای دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر اطلاعات در برنامه وجود دارد که به طور مثال موجب می‌شود کاربر تمامی اطلاعات با اولویت یک را در یک جا ببیند. با تکمیل هر کار تعریف‌شده، برنامه به کاربر امتیاز می‌دهد و در پایان هر روز امتیازات کلی آن روز را به او در جهت تشویق، یادآوری می‌کند. امکان اشتراک‌گذاری اطلاعات از طریق قرار دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن مخاطبین نیز در برنامه وجود دارد که در انجام پروژه‌های گروهی بسیار مفید خواهد بود. امکانات این برنامه به صورت محدود و رایگان یا با پرداخت مبالغی متفاوت پول واقعی به صورت نا محدود در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن ویژگی‌هایی چون آپلود تصاویر، متن‌ها در فرمت‌های گوناگون، یادآوری امور و ساخت فیلترهای شخصی، پرداخت پول نیاز است.

  دنیای واقعی

  کاربران می‌توانند با الگو گرفتن از این برنامه و نوشتن امور پیش‌رو در تقویم، اطلاعات خود را ساماندهی کنند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در ابتدا کاربر در صورت نداشتن حساب کاربری در فیس‌بوک یا گوگل مجبور به ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل خود است. برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات اجازه کاربر برای دسترسی به لیست مخاطبین او لازم است و همچنین دسترسی به اینترنت برای همگام‌سازی فایل ها الزامی است.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۱۲.۰.۳
  واحد پول رایگان
  ناشر Ist Productivity Ltd
  سال انتشار ۲۰۱۹
  پلتفرم Android، iPad، iPhone
  ارز رایگان