Todoist: To-Do List & Tasks

بررس متن: پرستو رحیمی

12+

برنامه‎ای کاربردی برای ثبت امور روزانه و یادآوری آنها

ناشر: Ist Productivity Ltd سال انتشار: 2019

Todoist: To-Do List & Tasks

12+

برنامه‎ای کاربردی برای ثبت امور روزانه و یادآوری آنها

ناشر: Ist Productivity Ltd

سال انتشار: 2019

بررس متن: پرستو رحیمی

سنجه‌ها
جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده

برای نمایش توضیحات هر سنجه روی آن کلیک کنید

جهان کودکی و نوجوانی
محتوای آموزشی
این برنامه تأثیر مثبتی در سازمان‌دهی و مدیریت کارهای شخصی و اطلاعات موردنیاز کاربر خواهد داشت و به کاربر کمک می‌کند تا با نظم برنامه‎ریزی کند و فعالیت‎هایش را فراموش نکند.
محتوای بومی و فرهنگی
ترس و خشونت
گفتار نامناسب
محتوای بزرگسالانه
سهولت استفاده
بخش‌بندی‌های منظم برنامه و توضیحات تکمیلی هر بخش کاربر را با نحوه کار با برنامه آشنا می‌کند. رنگ پس‌زمینه در جهت سهولت کار برای کاربر قابل‌تغییر است. با اینکه بسیاری از قابلیت‌های برنامه رایگان نیست اما امکانات ارائه‌شده برای استفاده‎ی روزانه کاربران کافی است.
آنچه والدین باید بدانند

این برنامه ساده و در عین حال کاربردی برای یادداشت‎برداری است که کاربر می تواند اطلاعات امور شخصی خود و موعد انجام آنها را در آن تعریف کند. برنامه قابلیت بخش‎بندی با عناوینی مختلف (مانند تکالیف درسی و پروژه ها)، اولویت‎بندی اطلاعات، یادآوری کارها بر اساس تاریخ، ویرایش اطلاعات و همگام‎سازی آنها را در اختیار کاربر قرار می‎دهد. همچنین فیلترهای گوناگونی برای دسترسی آسان‎تر و سریع‎‎تر اطلاعات در برنامه وجود دارد که برای مثال به کاربر اجازه می‎دهد تمامی اطلاعات با اولویت بالا را به صورت یک‎جا مشاهده کند. با تکمیل هر کار، برنامه به کاربر امتیاز می‎دهد و در پایان هر روز امتیازات کلی جهت تشویق، یادآوری می‎شود. امکان اشتراک‎گذاری اطلاعات از طریق قرار دادن آدرس ایمیل یا شماره تلفن مخاطبین نیز در برنامه وجود دارد که در انجام پروژه‎های گروهی بسیار مفید خواهد بود. امکانات این برنامه به صورت محدود و رایگان یا با پرداخت مبالغی متفاوت پول به صورت نامحدود در اختیار کاربران قرار می گیرد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی و وب‎سایت اصلی آن را مطالعه کنید. این بررسی برمبنای نسخه‎ی 16.30.1 iOS در تاریخ 25/08/98 نوشته‎شده است.

مصرف گرایی

برای در اختیار داشتن ویژگی‌هایی چون آپلود تصاویر، متن‌ها در فرمت‌های گوناگون، یادآوری امور و ساخت فیلترهای شخصی، پرداخت پول نیاز است.

حریم خصوصی

در ابتدا کاربر در صورت نداشتن حساب کاربری در فیس‌بوک یا گوگل مجبور به ساخت حساب کاربری با قرار دادن آدرس ایمیل خود است. برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات اجازه‎ی کاربر برای دسترسی به لیست مخاطبین او لازم است و همچنین دسترسی به اینترنت برای همگام‌سازی فایل‌ها الزامی است. برنامه لینکی در فیس‌بوک دارد.

جزئیات برنامه موبایلی
حداقل نیازمندی اندروید متفاوت بر روی هر دستگاه
نسخه تست شده روی iOS 12.0.3
واحد پول رایگان
ناشر Ist Productivity Ltd
سال انتشار 2019
دنیای واقعی

کاربران می‌توانند با الگو گرفتن از این برنامه و نوشتن امور پیش رو در تقویم، اطلاعات خود را ساماندهی کنند.