Toon Blast

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

ترکیب رنگ‎های مشابه برای رسیدن به اهداف متنوع

سال: 2017
  بررس برنامه: نیلوفر غیبی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  بازی راهنمایی لازم را در میان تمام مراحل دارد و ابهامی در انجام بازی وجود ندارد و بازیکن می‌‎تواند تا زمانی که قلب برای بازی وجود دارد پشت سر هم و بدون وقفه به بازی ادامه دهد. اهداف و تعداد حرکات موجود مرحله در بالای صفحه شفاف‎اند و با رسیدن ستاره‎ها به هدف، صندوق جایزه برجسته می‎شود تا بازیکن را آگاه کند. البته با افزایش چالش در مراحل بالاتر نیاز به تکرار مراحل وجود دارد.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازی انفجار کارتونی از الگوی انتخاب رنگ‎های مشابه و بیش از دو تا پیروی می‎کند، با این تفاوت که شخصیت پردازی‎های جالب و کودکانه‎ای در این بازی وجود دارد. هدفی در هر مرحله طراحی‌شده است و تنها بازیکن با محقق کردن اهداف در تعداد حرکت محدود، می‎تواند به مرحله بعد برود. هر 10 مرحله جایزه به همراه دارد و جنبه‎های نوینی به‌مرور به بازی افزوده می‎شود؛ مانند بمب، گوی، بادکنک و موشک. با کنار هم قرار گرفتن حداقل دو رنگ مشابه به هم، امکان حذفشان میسر می‎شود، بنابراین بازیکن باید تلاش کند با کنار هم قرار دادن رنگ‎ها اهداف هر مرحله را محقق سازد. اهداف بازی مانند ترکاندن تعدادی حباب یا بادکنک است و دستور کار با هر عامل جدید در مرحله خود شفاف مطرح می‎شود. امکان ارتباط با دوستان در داخل بازی وجود دارد و با قرار گرفتن بازیکن در داخل یک گروه، قابلیت ردوبدل کردن امکانات و صحبت نیز به وجود می‎آید. تبلیغی در بازی وجود ندارد، اما قابلیت اتصال به Facebook با هر بار ورود به بازی نمایش داده می‎شود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه 2418 iOS در تاریخ 96/09/07 نوشته‌شده است.

  کیفیت

  شخصیت‌پردازی این بازی خنده‎دار و کارتونی است و با گذر هرچند مرحله تصویر زمینه‎ای منوی اصلی تغییر می‎کند (تمام تصاویر در مورد شخصیت‎های بازی است). سه شخصیت‎ این بازی گربه، گرگ و خرس بسیار مهربان بعد از هر بار برد با هیجان بالایی شور و شوق خود را نمایش می‎دهند. رنگ‎های بازی بسیار متنوع و زنده است که به همراه موسیقی پرشور و نشاط زمینه‎ی بازی، موجب ایجاد حس سرزندگی در حین بازی می‎گردد.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  علاوه بر کسب سکه از صندوق جادویی، امکان خرید سکه به‌صورت خرید درون برنامه در بسته‎های متنوع از 0.99 دلار تا 99.99 دلار وجود دارد.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  در صورت تمایل بازیکن می‎تواند با افراد دیگر در یک گروه تعامل داشته باشد (به‌هیچ‌عنوان اجباری در بازی برای این کار وجود ندارد). در شروع هر باره‎ی بازی گزینه اتصال به Facebook نمایش داده می‎شود. در صورت اتصال به اینترنت امتیاز بازیکن در جدول امتیازات قرار می‎گیرد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۱ یا بالاتر
  نسخه تست شده روی iOS ۲۴۱۸
  واحد پول رایگان
  ناشر Peak Games
  سال انتشار ۲۰۱۷
  ارز رایگان