Toonia Colorbook - Educational Coloring Game for Kids & Toddlers

thumbnail
۶ سال به بالا
۴ تا ۶ با همراهی والدین
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

رنگ‎آمیزی تصاویر کودکانه‎ی متفاوت

سال: 2014
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  جریان بازی مشابهی برای رنگ‎آمیزی تصاویر در دنیای واقعی است و می‎تواند برای کودکان معنادار باشد.
  آموزشی برای نحوه‎ی استفاده از برنامه در اختیار کودک قرار داده نمی‎شود اما فضای ساده‎ی بازی و دسته‎بندی‎های مجزای آن کار با برنامه را حتی برای کودکان کم‎سن ساده کرده است. در نسخه‎ی رایگان بسیاری از امکانات بازی غیر فعال هستند و وسایلی که کودک می‎تواند در رنگ‎آمیزی خود استفاده کند محدود است.
  رنگ‎آمیزی و ایجاد تصویری جدید باعث بهبود خلاقیت و مهارت شناختی در کودک خواهد شد که خود درک و شناخت تفاوت‎ها را برای او آسان‎تر می‎کند. والدین می‎توانند نام رنگ‎های استفاده شده در بازی را به کودک خود آموزش دهند و علاوه بر افزایش دامنه‎ی لغات، او را با رنگ‎های متفاوت آشنا کنند.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  رنگ‎آمیزی تصاویر با استفاده از وسایل متفاوت هدف این برنامه است. دسته‎بندی‎های متنوعی مثل فضای کهکشان و زیر‎‎آب در برنامه قرار دارد که تمامی آن‎ها تصاویری کودکانه و ساده دارند. با انتخاب دسته‎بندی مورد علاقه‎ی کودک تصوبری بدون رنگ به همراه رنگ‎های متنوع و وسایل نقاشی مثل مداد شمعی و ماژیک نمایش داده می‎شود. کودک با ضربه زدن روی صفحه‎ی بازی رنگ دلخواه خود را انتخاب می‎کند و سپس قسمت مورد نظر خود را با انگشت رنگ می‎کند. این بازی مبتنی بر خرید درون برنامه است و بسیاری از تصاویر و وسایل تنها با پرداخت هزینه فعال می‎شوند. جریان بازی با جلب توجه‎ کودک به موضوع ساده‎ای مثل رنگ‎آمیزی در افزایش تمرکز و آرامش او مؤثر خواهد بود. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‎ی 3.1 iOS در تاریخ 99/05/14 نوشته شده است.

  کیفیت

  تصاویر استفاده شده در بازی ساده اما بسیار فانتزی هستند. رنگ‎های بازی متنوع هستند اما تعداد وسایل رنگ‎آمیزی به نسبت بازی‎های مشابه کمتر است. در هنگام رنگ‎آمیزی، رنگ از دور خط تصاویر بیرون نمی‎زند و کودکان کم‎سن‎تر به راحتی می‎توانند تصویر خود را به زیبایی رنگ کند.

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای در اختیار داشتن تمامی تصاویر و وسایل پرداخت 17.99$ لازم است.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  کودک می‎تواند لینک تصویر نهایی خود را توسط پیام کوتاه یا اتصال به اینترنت و استفاده از شبکه‎های پیام‎رسان برای خانواده و دوستان خود بفرستد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی iOS ۳.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر ۳fs racunalniski studio d.o.o
  سال انتشار ۲۰۱۴
  ارز رایگان