Toonme - Cartoon Face Maker

thumbnail
۷ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

تبدیل عکس‌های فردی به حالت کارتونی

سال: 2022
  بررس برنامه: پریا کنکاشور

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  تغییر کردن تصاویر واقعی و تبدیل شدن آن‌ها به چهره‌های کارتونی می‌تواند موجب شگفتی کودکان شود.
  سازوکار کلی برنامه ساده است. بازیکن با انتخاب افکت و سپس عکس موردنظر خود از گالری تصاویر، منتظر نسخه‌ی ویرایش شده‌ی عکس می‌شود. اما به دلیل وجود باگ‌های متعدد و لزوم مشاهده‌ی تبلیغات، تجربه‌ی کاربری سخت و ناخوشایند خواهد بود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  این برنامه یک ویرایشگر عکس است که عکس‌های از قبل گرفته‌شده‌ی هر کاربر را با استفاده از افکت‌هایی تبدیل به تصاویر کارتونی می‌کند. در این برنامه ۴ حالت برای ویرایش عکس وجود دارد. حالت کارتونی، کارتونی ۳بعدی، فرشته و شخصیت‌های بازی. در حالت اول روی تمام عکس یک پرده افکت قرار می‌گیرد که عکس را مانند نقاشی کارتونی می‌کند. در حالت دوم فقط صورت شخص شکل کارتونی پیدا می‌کند و تصویر به نحوی ویرایش می‌شود که حالت انیمیشن ۳۳بعدی داشته باشد و حداکثر شباهت به تصویر اصلی را حفظ کند. بخش سوم تصویر عکس را تبدیل به فردی با موهای بلوند و چشمان آبی می‌کند که این حالت تصویر جدید، کمترین شباهت به تصویر اصلی را دارد. در حالت آخر نیز تصویر شبیه به انیمه‌های بازی‌های ویدیویی تغییر پیدا می‌کند. در این حالت نیز تصویر نهایی به تصویر اصلی شباهتی ندارد. این برنامه برای ورود به فهرست و قبل از انجام هر فعالیتی تبلیغ ویدیویی طولانی نمایش می‌دهد، به طوری که برای ویرایش هر عکس کاربر ملزم به مشاهده‌ی حداقل ۳ تبلیغ خواهد بود. همچنین این نسخه از برنامه ایرادات نرم‌افزاری بسیاری داشته و اگر نتواند اجزای صورت عکس اصلی را تشخیص دهد، فریز شده و خاموش می‌شود. این باگ درمورد اغلب عکس‌های انتخاب‌شده رخ می‌دهد. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‌شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌ی 1.0.03 Android در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۲۲ نوشته شده است.

  کیفیت

  برنامه با ایرادات نرم افزاری جدی در این نسخه مواجه است به نحوی که ویرایش یک تصویر به چندین و چندبار باز و بسته کردن برنامه نیاز خواهد داشت. قدرت تشخیص اجزای چهره توسط برنامه ضعیف است و این باعث می‌شود تصاویر ویرایش‌شده شباهت بسیار کمی به تصویر اصلی داشته باشند. برنامه صورت‌های مختلف را به شکل یکسانی ویرایش می‌کند و تنوع گزینه‌های ویرایش نیز کم است.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای ویرایش هر عکس و حتی برای باز کردن برنامه لازم است تا تبلیغات ویدیویی طولانی و متعددی مشاهده شود.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  برنامه برای اجرا به اینترنت و برای ویرایش عکس‌ها به دسترسی به پوشه‌ها، عکس‌ها و محتوای رسانه‌ی دستگاه نیاز دارد.

  مشخصات برنامه موبایلی

  نسخه تست شده روی اندروید ۱.۰.۰۳
  حداقل نیازمندی اندروید ۶.۰
  واحد پول رایگان
  ناشر Otis clare
  سال انتشار ۲۰۲۲
  پلتفرم Android
  طبقه بندی عکاسی
  ارز رایگان