Top War: Battle Game

thumbnail
۹ سال به بالا
در رامون، ستاره‌های یک محتوا با توجه به تحلیل کلی سنجه‌ها و نظر بررس و با هدف نشان دادن میزان هم‌راستایی آن اثر با نیازهای رشدی و تحولی گروه سنی موردنظر، ارزیابی می‌شود. با نحوه نوشتن بررسی در رامون آشنا شوید

نبرد استراتژیک برای قوی‌تر کردن قلمروی جنگی

سال: 2021
  بررس برنامه: پرستو رحیمی

  سنجه‌ها

  این بخش، مجموعه ای از سنجه‌های مثبت و منفی است که در هر محتوا بررسی می‌شوند، تعداد بولت‌ها نشانگر کمیت آن سنجه است. با کلیک روی هر سنجه می‌توانید توضیحات مربوط به آن را بخوانید.
اطلاعات بیشتر درباره سنجه‌ها را در لینک زیر ببنیید: هر سنجه نمایانگر چیست؟
  یکی از شخصیت‌های بازی خانمی است که لباس بازی پوشیده و اندامش کلیشه‌ای است.
  بازی بر محتوای گفتگوی بین کاربران آنلاین نظارت می‌کند و در صورت وجود کلمات نامناسب حساب کاربری فرد خطاکار مسدود می‌شود اما باز هم ممکن است کلمات نامناسبی وجود داشته باشد.
  شخصیت راهنمایی در بازی وجود دارد که استفاده از تمام امکانات بازی و نحوه‌ی نبردها را به بازیکن توضیح می‌دهد. با وجود تمام توضیح‌ها اما منوی بازی شلوغ است و ممکن است بازیکن برای استفاده از آن گیج شود. برای عضو شدن در گروه‌های بازی هم هیچ توضیحی وجود ندارد و بازیکن خودش باید آن را در منو پیدا کند اما جریان بازی و نبردها روان هستند و هیچ خطای نرم افزاری ندارند.
  بازیکن سربازهای متفاوتی در اختیار دارد که هر کدام سلاح و نیروی خاصی دارند بازیکن باید با استفاده از مهارت تفکر استراتژیکش سربازهایی را وارد نبرد کند تا شانس پیروزی بیشتر داشته باشد. او به مدیریت منابع هم نیاز دارد و باید طوری امتیازهای محدودش را استفاده کند تا بتواند در زمان مناسب قلمرو و توانایی‌های ارتشش را ارتقا دهد.
  نبردها خون یا جراحت ندارند به خصوص که بازیکن دخالتی هم در جریان آن‌ها ندارد اما انواع سلاح‌های و ماشین‌های نظامی در آن دیده می‌شوند. سربازان سلاح‌هایی مثل تفنگ و آرپی‌جی دارند یا سوار بر موتورهایی هستند که مسلح هستند. تانک، هلیکوپترهای تیرانداز و ... هم از دیگر سلاح‌های بازی هستند که می‌شود از آن‌ها استفاده کرد. با شروع شدن بازی آنلاین هیجان بازی بیشتر می‌شود و ممکن است هیجان مضاعفی به بازیکن منتقل شود.

  آنچه والدین باید بدانند

  در بخش آگاهی والدین درباره‌ کلیت محتوا، داستان و نکات مثبت و منفی آن نوشته‌ایم. همچنین به نکاتی اشاره می‌کنیم که ممکن است برای والدین مهم باشند.

  بازیکن در این بازی استراتژیک قلمروی خود را می‌سازد و برای قوی‌تر و بزرگ‌تر کردن آن مبارزه می‌کند. در ابتدا بازیکن فرمانده‌ی چندین سرباز غیرحرفه‌ای است و قلمروی کوچک و امتیازهای کمی دارد. او برای گسترده‌تر کردن مقر فرماندهیش باید کارهای متفاوتی مانند تعلیم دادن سربازان، ساختن معادن طلا و تعمیر تانک‌های از کار افتاده را انجام بدهد اما بیشترین امتیاز در جریان نبردها به دست می‌آیند. بازیکن باید تصویر دو سرباز با شکل ظاهری متفاوت را روی هم قرار دهد تا آن‌ها تبدیل به سربازی قوی‌تر شوند. بازیکن دخالتی در جریان نبرد ندارد اما این‌که کدام سربازها وارد نبرد شوند وابسته به تصمیم استراتژیک او است. بازیکن در صورت پیروزی امتیازهایی به دست می‌آورد که به او کمک می‌کنند تا قلمروی خود را وسیع‌تر کند و سطحش در بازی بیشتر شود. با رسیدن به سطح مشخص‌شده قابلیت نبرد آنلاین، عضو شدن در گروه‌های بازی و گفتگو با اعضای گروه فعال می‌شوند تا هیجان بازی و دشواری نبردها بیشتر شود. نبردها خون یا جراحت ندارند اما تصاویری از انفجار و انواع سلاح‌ها، در اندازه‌های بسیار کوچک، نشان داده می‌شوند. بازی بر محتوای گفتگوی بین کاربران نظارت دارد و در صورت ردوبدل شدن محتوای نامناسب حساب کاربری افراد را مسدود می‌کند. برای آگاهی از اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته می‎شود، بخش قوانین و مقررات حریم خصوصی آن را مطالعه کنید. این بررسی بر مبنای نسخه‌‌ی1.207.1 iOS در تاریخ1400/06/06 نوشته‎ شده است.

  کیفیت

  اجزای بازی کوچک هستند اما این موضوع باعث نشده است تا جزئیات نداشته باشند. سربازان، ماشین‌ها، معادن و دیگر اجزای قلمرو متفاوت هستند و رنگ‌های متنوعی در طراحی آن‌ها استفاده شده است. با این‌که محتوا مبارزه‌ای است اما رنگ‌ها شاد هستند تا از خشونت بازی کم شود. امکانات جدیدی که به هر نبرد اضافه می‌شود نمی‌گذارند تا بازی یکنواخت شود مانند نمایش هلیکوپتر که بر فراز آسمان می‌جنگد یا سربازهای کوچکی که روی یک موتور مسلح می‌جنگند. صداگذاری نبردها هماهنگ با محتوای جنگی آن است اما به حدی نیست که هیجان مضاعفی را به بازیکن منتقل کند.

  تصاویر و ویدیو‌ها

  مصرف گرایی

  مصرف گرایی به معنای وجود هرگونه ویژگی در بازی یا برنامه موبایلی است که باعث می شود تا مخاطب ترغیب به خرید یک محصول خاص یا دیگر بازی ها شود و یا حضور عناصری که به نحوی سبک زندگی‌ مصرف‌گرایانه را تشویق کند.

  برای سریع‌تر کردن روند کسب امتیازها می‌شود مبلغ 0.99$ پرداخت کرد و خرید درون برنامه انجام داد. با توجه با این‌که بازی آنلاین در سطح مشخصی فعال می‌شود ممکن است بازیکنان به خرید درون برنامه و زودتر رسید به آن سطح، تشویق شوند.

  حریم خصوصی

  تمامی اقدامات و استراتژی‌هایی که برای جلوگیری از پخش شدن اطلاعات شخصی کاربران و به دنبال آن سوءاستفاده‌ی افراد نادرست انجام داده می‌شوند و همچنین نوع دسترسی‌هایی که برای انجام محتوایی خاص نیاز است در این بخش قرار می‌گیرد.

  بازی آنلاین نیاز به دسترسی به اینترنت دارد. هیچ اطلاعات شخصی از بازیکنان برای عموم نشان داده نمی‌شود.

  مشخصات برنامه موبایلی

  حداقل نیازمندی اندروید ۴.۲
  نسخه تست شده روی iOS ۱.۲۰۷.۱
  واحد پول رایگان
  ناشر FUNBLY, LLC
  سال انتشار ۲۰۲۱
  پلتفرم Android، iPad، iPhone، iPod Touch
  طبقه بندی استراتژی
  مهارت سواد زبان خارجی
  ارز رایگان